Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.24 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.76 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1818
S. Horanský NLB18
L. Hudáček CZE16
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
S. Horanský NLB6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
O. Husák NAHL2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL9
T. Kohút SM-liiga 189
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - AHL 2022/2023
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marián Studenič RWTexas Stars67212748+173514436150
2 Šimon Nemec DUtica Comets65122234+132013821150
3 Miloš Kelemen RWTucson Roadrunners59141630-133710612110
4 Martin Chromiak LWOntario Reign55151328-16129735050
5 Pavol Regenda LWSan Diego Gulls50131225-96611222002
6 Samuel Kňažko DCleveland Monsters5012021-151743000110
7 Martin Pospíšil RWCalgary Wranglers204610+1244800050
8 Michal Mrázik LWTucson Roadrunners100000100000
9 Adam Sýkora RWHartford Wolf Pack200000100000
10 Maxim Čajkovič FSyracuse Crunch200000000000
11 Filip Mešár CLaval Rocket1000-10200000
Playoff - AHL 2022/2023
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marián Studenič Texas Stars8246022500010
2 Šimon Nemec Utica Comets6134+301300000
3 Miloš Kelemen Tucson Roadrunners3101-12600000
4 Adam Sýkora Hartford Wolf Pack4011+10400000
5 Martin Chromiak Ontario Reign201100800000
6 Maxim Čajkovič Syracuse Crunch100000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.