Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.24 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.76 %

Body v sezóne 2026/2027
S. Horanský NLB18
A. Orban SM-liiga 1816
L. Hudáček CZE16
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
S. Horanský NLB6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
O. Husák NAHL2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL9
T. Kohút SM-liiga 189
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - AHL 2024/2025
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Dalibor Dvorský CSpringfield Thunderbirds61212445-1022141210070
2 Oliver Okuliar LWCharlotte Checkers69192241+911913336030
3 Martin Chromiak LWOntario Reign69182139-6813925040
4 Adam Sýkora RWHartford Wolf Pack7192130-26813811032
5 Šimon Nemec DUtica Comets3451823+7126711160
6 Samuel Honzek CCalgary Wranglers5281321+3188001020
7 Jakub Demek RWHenderson Silver Knights3161319-524512010
8 Filip Mešár CLaval Rocket42414180184802030
9 Samuel Kňažko DCleveland Monsters5541216-6144800030
10 Pavol Regenda LWSan Diego Gulls72132841-176616218162
San Jose Barracuda3691625-2307917040
San Diego Gulls3641216-15368301122
11 Miloš Kelemen RWTucson Roadrunners11156-3201700020
12 Maroš Jedlička LWColorado Eagles18325-24900000
13 Patrik Koch DTucson Roadrunners10022+4181500000
14 Jozef Viliam Kmec DHenderson Silver Knights3022-20300000
15 Matúš Spodniak FRockford IceHogs610107600000
16 Alex Čiernik RWLehigh Valley Phantoms3011+20200000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Samuel Hlavaj Iowa Wild3612.8590.421414212939710
Playoff - AHL 2024/2025
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Oliver Okuliar Charlotte Checkers18448+6183910000
2 Pavol Regenda San Jose Barracuda6303+201510100
3 Dalibor Dvorský Springfield Thunderbirds3022+20400000
4 Samuel Kňažko Cleveland Monsters3022+10400001
5 Martin Chromiak Ontario Reign210100600000
6 Samuel Honzek Calgary Wranglers200000400000
7 Filip Mešár Laval Rocket100000100000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.