Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1816
L. Hudáček CZE16
T. Pobežal OHL15
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
L. Lapin J18 Elit6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
I. Berčík NAHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL8
T. Kohút SM-liiga 188
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - GER 2 2018/2019
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just FRavensburg Towerstars51152742-22816091
2 Andrej Bíreš CEC Bad Nauheim52192140-184447040
3 Ivan Koložváry FEHC Bayreuth4943539+718011130
4 Jozef Potáč DEHC Bayreuth2521113+42201040
5 Dávid Skokan CFrankfurt Lions82911+21610040
6 Jozef Balej RWEHC Freiburg8516-4421100
7 Adam Poldruhák DEHC Bayreuth4000-1000000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Marcel Melicherčík Kassel Huskies2712.9591.791015110749010
Playoff - GER 2 2018/2019
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just Ravensburg Towerstars159716+121412110
2 Dávid Skokan Frankfurt Lions1561016+21612050
3 Jozef Balej EHC Freiburg14781501032030
4 Ivan Koložváry EHC Bayreuth43690011020
5 Jozef Potáč EHC Bayreuth4123-1000010
6 Andrej Bíreš EC Bad Nauheim20000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.