Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
86.36 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
13.64 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL13
T. Pobežal OHL13
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
D. Macejka U18 Elit5
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
J. Dubravík USHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
T. Kohút SM-liiga 188
C. Jaroš KHL7
A. Goljer OHL6
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.25
E. Rabčan CZE93.44
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Z kladn as - J20 Elit 2019/2020
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Adam Kristály CBoras HC J202641014+2463110040
2 Martin Volko FVita Hästen J20156612+3334001020
3 Adrián Miškovec RWViking HC J208459+3811020
4 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J2023358+56100010
5 Kristián Meszároš DVita Hästen J2014167+11703100010
6 Richard Szabo RWViking HC J205246+1600100
7 Jakub Mihál FKiruna AIF J20322465700010
8 Adam Pavelka CPitea HC J2023325201000
9 Matúš Bartok DKiruna AIF J20242131000000
10 Dušan Smolka LWKiruna IF J2022106164113000
Kiruna AIF J201786143911000
Kiruna IF J205202202000
11 Libor Nemec LWTingsryds AIF J208134+121600000
Tingsryd J201112+20300000
Tingsryds AIF J207022-121300000
12 Branislav Volko LWKalix UHC J20230112900000
13 Martin Hašto CAIK Härnösand J201000000000
14 Daniel Ščasník CAIK Härnösand J201000200000
15 Kristián Kúty FKalix UHC J2017000600000
Playoff - J20 Elit 2019/2020
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Miroslav Novota BIK Karlskoga J2030000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.