Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.89 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.11 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1822
S. Horanský NLB21
L. Hudáček CZE19
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 189
L. Lapin J18 Elit8
S. Horanský NLB8
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL3
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL11
T. Kohút SM-liiga 1810
F. Kovalčík QMJHL10
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE96.26
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.29
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Dominik Hrachovina CZE3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
William Whitelaw CCHA4
všetky
Z kladn as - KHL 2022/2023
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Michal Krištof CHC Admiral Vladivostok4672330+61267040111
2 Adam Liška LWSeverstal Čerepovec64111425-111214423041
3 Tomáš Jurčo LWRed Star Kunlun32101525-6168021070
4 Michal Čajkovský DHC Sibir Novosibirsk5971017+103013010120
5 Christián Jaroš DAvangard Omsk403912+4167501051
Avangard Omsk24369-644901050
HC CSKA Moskva16033+10122600001
6 Samuel Buček LWNeftechimik Nižnekamsk6000-30600000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Adam Húska Torpedo Nižnij Novgorod2822.5291.28159110687804
2 Patrik Rybár HC Spartak Moskva4532.4992.41191632210413713
3 Július Hudáček Barys Astana4232.4791.417172329310812
Playoff - KHL 2022/2023
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Michal Krištof HC Admiral Vladivostok12134+221000020
2 Adam Liška Severstal Čerepovec5112-20500000
3 Michal Čajkovský HC Sibir Novosibirsk5101-121300000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.