Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.24 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.76 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1818
S. Horanský NLB18
L. Hudáček CZE16
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
S. Horanský NLB6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
O. Husák NAHL2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL9
T. Kohút SM-liiga 189
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - NAHL 2025/2026
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Denis Hodas FNorth Iowa Bulls572633599738191
2 Dominik Kišš FOklahoma Warriors5413334699121101
3 Ivan Berčík FNorth Iowa Bulls531322355412181
4 Samuel Sisík CKenai River Brown Bears561120312711030
5 Nicolas Vrtiel RWNew Hampshire Mountain Kings57716234824012
6 Andrej Tomašec FNorth Iowa Bulls24610161721010
7 Theo Kiss CMinnesota Wilderness23410141211020
8 Alexander Duhoň FNew Hampshire Mountain Kings501219311423060
Oklahoma Warriors238917212010
New Hampshire Mountain Kings27410141211050
9 Jakub Habla CMinot Minotauros5149134002020
10 Dario Lašš LWKenai River Brown Bears2848122210000
11 Andrej Párička CShreveport Mudbugs531726435646080
Corpus Christi IceRays381422365034060
Shreveport Mudbugs15347612020
12 Sebastián Haborák LWWatertown Shamrocks203471410000
13 Michal Liščinský FMinnesota Wilderness8325000000
14 Samuel Mišák CWisconsin Windigo48916251512070
St. Cloud Norsemen35714211502060
Wisconsin Windigo13224010010
15 Jozef Michal Tkáč DRochester Jr. Americans324610200120
Kenai River Brown Bears12336000120
Rochester Jr. Americans20134200000
16 Ondrej Husák FCorpus Christi IceRays13022200000
17 Jakub Harvánek DOklahoma Warriors20022400000
18 Filip Kacmarsky FMaryland Black Bears3011000000
19 Samuel Bohoš FElmira Aviators6000000000
20 Adam Saloň CMaine Nordiques4000000000
21 Tibor Baran DOklahoma Warriors2000000000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Lukáš Fürsten Maine Nordiques3862.4192.1919151208110370
2 Benjamín Varša Philadelphia Rebels2513.1790.15911320747510
Playoff - NAHL 2025/2026
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Theo Kiss Minnesota Wilderness12134400020
2 Dominik Kišš Oklahoma Warriors31231400000
3 Alexander Duhoň Oklahoma Warriors3011000000
4 Andrej Párička Corpus Christi IceRays2000000000
5 Jakub Harvánek Oklahoma Warriors3000000000
Playoff - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Lukáš Fürsten Maine Nordiques305.0586.751200011830
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.