Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
T. Pobežal OHL15
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL14
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
L. Lapin J18 Elit6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
I. Berčík NAHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL8
T. Kohút SM-liiga 188
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
S. Hrenák USHL93.83
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - QMJHL 2018/2019
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Maxim Čajkovič FSaint John Sea Dogs60222446-334021604060
2 Patrik Hrehorčák FRouyn-Noranda Huskies62222244+263618535070
3 Oliver Okuliar LWSherbrooke Phoenix66142842+134615222181
4 Michal Ivan DAcadie-Bathurst Titan5441216-9174301030
Acadie-Bathurst Titan293912-27152601030
Drummondville Voltigeurs25134+1821700000
5 Oliver Turan DDrummondville Voltigeurs6131013-17364401020
Acadie-Bathurst Titan26257-26182000020
Drummondville Voltigeurs35156+9182401000
6 Kristián Kováčik CAcadie-Bathurst Titan27134-13162200020
7 Marcel Dlugoš DRouyn-Noranda Huskies1000-10000000
Playoff - QMJHL 2018/2019
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Patrik Hrehorčák Rouyn-Noranda Huskies205611+6164910010
2 Michal Ivan Drummondville Voltigeurs16066+161800010
3 Oliver Okuliar Sherbrooke Phoenix10134-661600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.