Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.89 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.11 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1822
S. Horanský NLB21
T. Pobežal OHL17
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 189
S. Horanský NLB8
L. Lapin J18 Elit7
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL3
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL11
T. Kohút SM-liiga 1810
F. Kovalčík QMJHL10
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE96.26
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.29
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Dominik Hrachovina CZE3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - SM-liiga 18 2024/2025
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Lucian Bernát FTappara U18442215372003050
2 Jakub Floriš DLukko U1837817255124040
3 Ondrej Tariška FKalPa U1835413172000030
4 Michal Plančár FKalPa U183101801000
SaiPa U181101201000
KalPa U182000600000
Playoff - SM-liiga 18 2024/2025
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Ján Chovan Tappara U1896612201010
2 Lucian Bernát Tappara U1813437620020
3 Jakub Floriš Lukko U1853251403020
4 Ondrej Tariška KalPa U181000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.