Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.89 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.11 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1822
S. Horanský NLB21
T. Pobežal OHL17
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 189
S. Horanský NLB8
L. Lapin J18 Elit7
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL3
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL11
T. Kohút SM-liiga 1810
F. Kovalčík QMJHL10
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE96.26
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.29
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Dominik Hrachovina CZE3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - SM-liiga 20 2020/2021
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Kňažko DTPS U202351015+19226402030
2 Juraj Slafkovský FTPS U20168513+4105614000
3 Rayen Petrovický DTuto U20233710-16486911140
4 Martin Volko FTuto U2017617-663510000
5 Artur Turanský LWKoovee U206347+202300010
6 Libor Nemec LWLukko U208145+321500000
7 Adam Jombík DTuto U2023033-7142500000
8 Mário Jamrich CTuto U2021033-923900010
9 Patrik Gabriel CSaiPa U203112+10400000
10 Ján Lašák RWJokerit U204022-10300000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Michal Vojvoda Tuto U20805.1485.3608000352390
Playoff - SM-liiga 20 2020/2021
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Kňažko TPS U20202202600020
2 Libor Nemec Lukko U208011+161800000
3 Juraj Slafkovský TPS U202000-20700000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.