Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.24 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.76 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1818
S. Horanský NLB18
L. Hudáček CZE16
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
S. Horanský NLB6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
M. Faško-Rudáš CZE2
M. Hrivík CZE2
O. Husák NAHL2
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL9
T. Kohút SM-liiga 189
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - SM-liiga 20 2025/2026
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Lucian Bernát FTappara U2037151631-21614433040
2 Oliver Šurlák FRoKi U20401292106713720000
3 Jakub Floriš DLukko U203810818-21010814030
4 Samuel Húževka DPelicans U2034459+4125200020
5 Nikolas Milata DRoKi U2040156-8347500010
6 Michal Plančár FSaiPa U208000-24700000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Rastislav Eliáš HIFK U20602.6589.1951000161480
Playoff - SM-liiga 20 2025/2026
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Oliver Šurlák RoKi U204336+242110020
2 Lucian Bernát Tappara U2013134-6203211020
3 Samuel Húževka Pelicans U203011-22500000
4 Nikolas Milata RoKi U204000-421700000
Playoff - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Rastislav Eliáš HIFK U20302.9686.57111009670
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.