Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
88.24 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
11.76 %

Body v sezóne 2026/2027
A. Orban SM-liiga 1816
L. Hudáček CZE16
T. Pobežal OHL15
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
L. Lapin J18 Elit6
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
I. Berčík NAHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
C. Jaroš KHL8
T. Kohút SM-liiga 188
A. Goljer OHL7
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
M. Tomek CZE97.30
S. Hrenák NHL95.65
A. Gajan ECHL94.74
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Alvin Engwall J20 Elit4
Nishaan Parmar BCHL4
Lauri Kouhia USHL3
všetky
Z kladn as - WSHL 2019/2020
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Igor Kotala DOklahoma City Jr. Blazers35521261811170
Oklahoma City Jr. Blazers27414181401140
Wichita Jr. Thunder8178410030
2 Dominik Hajas DOklahoma City Jr. Blazers35924333204081
Dallas Snipers22814222204060
Oklahoma City Jr. Blazers13110111000021
3 Štefan Takáč DWest Sound Admirals190552200010
4 Martin Koval DWest Sound Admirals153141002000
5 Jakub Kovačka DOklahoma City Jr. Blazers11044700000
6 Tomáš Očovský FFresno Monsters501672400001
Southern Oregon Spartans461672400001
Fresno Monsters4000000000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Radek Kocák West Sound Admirals1106.4687.32011000634970
2 Dominik Janičkár Wichita Jr. Thunder1907.6186.182112001107960
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.