Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
73.44 %
Oliver Okuliar
6.25 %
Maxim Čajkovič
3.13 %
Samuel Hlavaj
17.19 %

Body v sezóne 2019/2020
M. Ondrásky GMHL72
O. Okuliar WHL68
T. Tatar NHL63
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL33
L. Hudáček CZE31
A. Bíreš GER 229
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL11
A. Kukuča WHL6
P. Cehlárik AHL6
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL35
M. Gernát CZE34
D. Hajas WSHL33
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
A. Húska ECHL94.34
T. Gažik GMHL93.10
P. Rybár SM-liiga92.42
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Karel Vejmelka CZE15
Miroslav Svoboda CZE15
Dominik Frodl CZE13
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE7
Tomáš Rachůnek CZE7
Alex Aleardi FRA6
všetky
Základná časť - AHL 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Peter Cehlárik LWProvidence Bruins4816213732299299
2 Róbert Lantoši RWProvidence Bruins5011203110229726
3 Adam Ružička CStockton Heat54101727-812110245
4 Marko Daňo CCleveland Monsters4641519-986661132
5 Marián Studenič RWBinghamton Devils379817820522
6 Christián Jaroš DBelleville Senators34213152014371
7 Martin Fehérváry DHershey Bears56410141532102121
8 Martin Pospíšil RWStockton Heat2637100562722
9 Tomáš Jurčo LWBakersfield Condors8437-21024212
10 Martin Marinčin DToronto Marlies511625
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Adam Húska Hartford Wolf Pack2803.0389.3815231101033277725
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - AHL 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Peter Cehlárik LWProvidence Bruins652229504331343110110
2 Róbert Lantoši RWProvidence Bruins64142640132812403060
3 Adam Ružička CStockton Heat67122134-101513713060
4 Tomáš Jurčo LWBakersfield Condors31161227-8399384040
5 Christián Jaroš DBelleville Senators573222534236200000
6 Marián Studenič RWBinghamton Devils5112112311287230000
7 Marko Daňo CCleveland Monsters6051823-91128610102
8 Martin Fehérváry DHershey Bears7351318264213500131
9 Martin Pospíšil RWStockton Heat39411150844103030
10 Martin Marinčin DToronto Marlies720141486297200000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Adam Húska Hartford Wolf Pack3603.0389.3819581301444099932
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.