Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
8.33 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
16.67 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
4.17 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
70.83 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL50
J. Slafkovský SM-liiga 1845
T. Tatar NHL45
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL26
A. Bíreš GER 223
L. Hudáček CZE21
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL8
M. Hrivík SHL4
P. Cehlárik AHL4
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL28
M. Gernát CZE25
S. Kňažko SM-liiga 2023
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
T. Gažik GMHL94.74
J. Hudáček KHL92.93
P. Rybár SM-liiga92.52
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE14
Karel Vejmelka CZE13
Dominik Frodl CZE11
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE6
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
všetky
Základná časť - AHL 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Peter Cehlárik LWProvidence Bruins35111526-21278257
2 Róbert Lantoši RWProvidence Bruins361015255168024
3 Adam Ružička CStockton Heat387815-11271121
4 Marko Daňo CCleveland Monsters3641014-56853111
5 Martin Fehérváry DHershey Bears4041014142079121
6 Christián Jaroš DBelleville Senators251101113430
7 Tomáš Jurčo LWBakersfield Condors8437-21024211
8 Marián Studenič RWBinghamton Devils21246110291
9 Martin Marinčin DToronto Marlies511625
10 Martin Pospíšil RWStockton Heat1011-1317
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Adam Húska Hartford Wolf Pack2002.9789.73107280623053516
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - AHL 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Peter Cehlárik LWProvidence Bruins70223052-4241564100140
2 Róbert Lantoši RWProvidence Bruins68192947103015104070
3 Tomáš Jurčo LWBakersfield Condors47241841-1259141126060
4 Christián Jaroš DBelleville Senators643262833107700000
5 Marko Daňo CCleveland Monsters7082027-1013210320202
6 Adam Ružička CStockton Heat67121426-22112523020
7 Martin Fehérváry DHershey Bears7471926263714700242
8 Marián Studenič RWBinghamton Devils56511163277730000
9 Martin Marinčin DToronto Marlies720141486297200000
10 Martin Pospíšil RWStockton Heat39044-41212700000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Adam Húska Hartford Wolf Pack3602.9589.7719311401145095929
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.