Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
86.36 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
13.64 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE12
L. Švajda J18 Elit10
A. Mišiak OHL9
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL6
L. Švajda J18 Elit5
D. Macejka U18 Elit5
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
D. Gríger CZE1
J. Floriš SM-liiga 201
L. Novak NAHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
T. Kohút SM-liiga 188
C. Jaroš KHL7
A. Goljer OHL5
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
E. Rabčan CZE93.44
B. Varša NAHL93.33
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
Oldřich Cichoň CZE3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Z kladn as - BCHL 2025/2026
#MenoPostKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Róbert Fedor FSpruce Grove Saints4456112510020
2 Michal Maršálek DBrooks Bandits3528102000010
3 Dario Lašš LWVernon Vipers24347600000
4 Simon Semančík FSurrey Eagles8022800000
5 Jozef Michal Tkáč DPrince George Spruce Kings6101000000
6 Richard Ďurina DAlberni Valley Bulldogs70001300000
Z kladn as - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Richard Rafaj Cranbrook Bucks904.7785.1316100402690
2 Patrik Kliment Victoria Grizzlies404.9587.1612000141090
3 Filip Vavro Sherwood Park Crusaders3223.0990.21894009810000
4 Patrik Kliment Okotoks Oilers1005.3185.6828000543770
Playoff - BCHL 2025/2026
#MenoKlubZ pasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Róbert Fedor Spruce Grove Saints4011200001
2 Michal Maršálek Brooks Bandits1000000000
Playoff - brank ri
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Filip Vavro Sherwood Park Crusaders1313.2589.7875100424110
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.