Anketa
Kde bude hrať Tomáš Jurčo v sezóne 2018/2019?
NHL
50 %
Slovan Bratislava
0 %
Iný klub KHL
50 %
Švédsko, Fínsko
0 %

Body v sezóne 2018/2019
Góly v sezóne 2018/2019
Nájazdy v sezóne 2018/2019
Body obrancovia - 2018/2019
Top brankári sezóny 2018/2019
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Základná časť - FHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Ondrej Mišovič DCornwall Nationals36112133200030
Cornwall Nationals30112132800030
Watertown Wolves3000200000
Port Huron Prowlers3000200000
2 Martin Trudman LWCornwall Nationals26210123500000
Cornwall Nationals2329113100000
Watertown Wolves3011400000
3 Šimon Šefčík DCornwall Nationals341341701000
Cornwall Nationals311341501000
Watertown Wolves3000200000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Christián Pavlas Carolina Thunderbirds1503.2691.0186106495451
2 Christián Pavlas North Shore Knights1405.5887.15211002685290
Playoff - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Christián Pavlas Carolina Thunderbirds203.1491.49002008940
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.