Anketa
Ako skončí Slovensko na MS 18 2018?
Prehra vo štvrťfinále
6.98 %
Zápas o 3. miesto
6.98 %
Prehra vo finále
6.98 %
Majstri sveta
79.07 %

Body v sezóne 2017/2018
M. Spodniak WSHL150
M. Ondov GMHL117
A. Ružička OHL75
všetky
Góly v sezóne 2017/2018
M. Spodniak WSHL72
M. Ondov GMHL45
A. Ružička OHL36
všetky
Nájazdy v sezóne 2017/2018
M. Bakoš CZE7
T. Jurčo AHL6
J. Mikúš KHL5
všetky
Body obrancovia - 2017/2018
J. Potáč GER 234
M. Bodák WHL31
M. Martiška GMHL29
všetky
Top brankári sezóny 2017/2018
T. Halász EBELq93.44
P. Rybár CZE92.82
R. Durný USHL92.58
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2017/2018
Ondřej Kacetl CZE15
Brandon Maxwell CZE14
Šimon Hrubec CZE14
všetky
Cudzí strelci sezóny 2017/2018
Tomáš Mertl CZE11
Daylon Mannon WSHL10
Marek Kvapil CZE9
všetky
Základná časť - GER 2 2017/2018
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Adam Lapšanský RWRavensburg Towerstars3918193761233181
2 Robin Just FRavensburg Towerstars381716332162315
3 Ivan Koložváry FEHC Bayreuth4710213121852161
4 Ivan Čiernik RWEispiraten Crimmitschau5112152734621
5 Jozef Potáč DEHC Bayreuth4871724-1242214
6 Roman Tománek RWEHC Freiburg11145-46
EHC Bayreuth212322
EHC Freiburg922-64
7 Jakub Felsoci FEHC Bayreuth402
8 Ľubor Pokovič DRavensburg Towerstars310
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Marcel Melicherčík Heilbronner Falken2612.7192.1315281508211069877
Playoff - GER 2 2017/2018
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Ivan Koložváry FEHC Bayreuth112810-14141
2 Jozef Potáč DEHC Bayreuth111910221141
3 Ivan Čiernik RWEispiraten Crimmitschau941551011
4 Adam Lapšanský RWRavensburg Towerstars211-201
5 Robin Just FRavensburg Towerstars1-10
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Marcel Melicherčík Heilbronner Falken703.1691.3745630130024278
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.