Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
8.33 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
16.67 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
4.17 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
70.83 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL50
J. Slafkovský SM-liiga 1845
T. Tatar NHL45
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL26
A. Bíreš GER 223
L. Hudáček CZE21
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL8
M. Hrivík SHL4
P. Cehlárik AHL4
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL28
M. Gernát CZE25
S. Kňažko SM-liiga 2023
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
T. Gažik GMHL94.74
J. Hudáček KHL92.93
P. Rybár SM-liiga92.52
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE14
Karel Vejmelka CZE13
Dominik Frodl CZE11
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE6
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
všetky
Základná časť - GER 2 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just FRavensburg Towerstars51152742-22816091
2 Andrej Bíreš CEC Bad Nauheim52192140-184447040
3 Ivan Koložváry FEHC Bayreuth4943539+718011130
4 Jozef Potáč DEHC Bayreuth2521113+42201040
5 Dávid Skokan CFrankfurt Lions82911+21610040
6 Jozef Balej RWEHC Freiburg8516-4421100
7 Adam Poldruhák DEHC Bayreuth4000-1000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Marcel Melicherčík Kassel Huskies2712.9591.791015110749010
Playoff - GER 2 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just Ravensburg Towerstars159716+121412110
2 Dávid Skokan Frankfurt Lions1561016+21612050
3 Jozef Balej EHC Freiburg14781501032030
4 Ivan Koložváry EHC Bayreuth43690011020
5 Jozef Potáč EHC Bayreuth4123-1000010
6 Andrej Bíreš EC Bad Nauheim20000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.