Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
73.44 %
Oliver Okuliar
6.25 %
Maxim Čajkovič
3.13 %
Samuel Hlavaj
17.19 %

Body v sezóne 2020/2021
Góly v sezóne 2020/2021
Nájazdy v sezóne 2020/2021
Body obrancovia - 2020/2021
Top brankári sezóny 2020/2021
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2020/2021
Cudzí strelci sezóny 2020/2021
Základná časť - GER 2 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just FRavensburg Towerstars51152742-22816091
2 Andrej Bíreš CEC Bad Nauheim52192140-184447040
3 Ivan Koložváry FEHC Bayreuth4943539+718011130
4 Jozef Potáč DEHC Bayreuth2521113+42201040
5 Dávid Skokan CFrankfurt Lions82911+21610040
6 Jozef Balej RWEHC Freiburg8516-4421100
7 Adam Poldruhák DEHC Bayreuth4000-1000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Marcel Melicherčík Kassel Huskies2712.9591.791015110749010
Playoff - GER 2 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just Ravensburg Towerstars159716+121412110
2 Dávid Skokan Frankfurt Lions1561016+21612050
3 Jozef Balej EHC Freiburg14781501032030
4 Ivan Koložváry EHC Bayreuth43690011020
5 Jozef Potáč EHC Bayreuth4123-1000010
6 Andrej Bíreš EC Bad Nauheim20000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.