Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
66.67 %
Prehra v semifinále
16.67 %
Prehra vo štvrťfinále
0 %
Nepostúpia do playoff
16.67 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 187
J. Slafkovský SM-liiga 186
P. Regenda SM-liiga 205
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
T. Marcinko CZE3
D. Gajdáč GMHL2
D. Mudrák SM-liiga 202
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
A. Turanský NAHL1
J. Slafkovský SM-liiga 181
P. Regenda SM-liiga 201
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
D. Mudrák SM-liiga 204
M. Čajkovský KHL3
S. Kňažko SM-liiga 203
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
B. Konrád CZE97.30
J. Janus CZE97.14
P. Rybár SM-liiga95.00
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Lukáš Cikánek CZE3
Marek Mazanec CZE2
Stefan Vajs GER 22
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Kristian Kujala SM-liiga 202
Leevi Teissala SM-liiga 202
Olli Korhonen SM-liiga 202
všetky
Základná časť - GER 2 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just FRavensburg Towerstars51152742-22816091
2 Andrej Bíreš CEC Bad Nauheim52192140-184447040
3 Ivan Koložváry FEHC Bayreuth4943539+718011130
4 Jozef Potáč DEHC Bayreuth2521113+42201040
5 Dávid Skokan CFrankfurt Lions82911+21610040
6 Jozef Balej RWEHC Freiburg8516-4421100
7 Adam Poldruhák DEHC Bayreuth4000-1000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Marcel Melicherčík Kassel Huskies2712.9591.791015110749010
Playoff - GER 2 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Robin Just Ravensburg Towerstars159716+121412110
2 Dávid Skokan Frankfurt Lions1561016+21612050
3 Jozef Balej EHC Freiburg14781501032030
4 Ivan Koložváry EHC Bayreuth43690011020
5 Jozef Potáč EHC Bayreuth4123-1000010
6 Andrej Bíreš EC Bad Nauheim20000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.