Anketa
Ktorý z nováčikov v CHL odohrá najlepšiu sezónu?
Patrik Hrehorčák (QMJHL)
20.35 %
Miloš Roman (WHL)
29.53 %
Martin Bodák (WHL)
28.54 %
Adam Liška (OHL)
21.59 %

Body v sezóne 2017/2018
M. Spodniak WSHL92
M. Ondov GMHL61
A. Hladoník WSHL39
všetky
Góly v sezóne 2017/2018
M. Spodniak WSHL43
A. Ružička OHL20
M. Ondov GMHL19
všetky
Nájazdy v sezóne 2017/2018
J. Mikúš KHL3
M. Bakoš CZE3
R. Kukumberg CZE3
všetky
Body obrancovia - 2017/2018
I. Baranka CZE18
M. Čajkovský KHL16
D. Kmec NAHL15
všetky
Top brankári sezóny 2017/2018
D. Hrenák NCHC94.74
P. Rybár CZE94.35
M. Melicherčík GER 293.90
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2017/2018
Austin Toussaint WSHL11
Brandon Maxwell CZE10
Miroslav Hanuljak GER 210
všetky
Cudzí strelci sezóny 2017/2018
Tomáš Mertl CZE9
Martin Růžička CZE6
Bobo Carpenter HEA5
všetky
Základná časť - GMHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marko Ondov RWSt. George Ravens241942611226
2 Jakub Kasanický RWBradford Bulls27961581
3 Martin Chovanec DSouth Muskoka Shield2258133712
4 Patrik Michal CSt. George Ravens2757124
5 Richard Deák DBradford Bulls23471191
6 Marek Martiška DBradford Rattlers1518981
7 Viktor Urban FSouth Muskoka Shield21437412
8 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield24156502
9 Ladislav Soós FSeguin Huskies1733601
10 Ľubomír Sečkár LWBradford Bulls2032581
Bradford Bulls1832581
South Muskoka Shield20
11 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades162247
12 Milan Bango DFergus Force1433292
13 Jakub Gašpar FSouth Muskoka Shield9114
14 Martin Koval DWindsor Aces15112
15 Samuel Kakara LWMeaford Knights5110
16 Alex Hoffmann FBradford Rattlers20
17 Simon Trautenberger FSeguin Huskies84
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Kamil Paciga South Muskoka Shield512.6793.1427040100012175
2 Christián Pavlas Kingsville Kings10774.0760100000727
3 Martin Vorčák Bradford Bulls206.3787.11131010001293
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.