Anketa
Koľko Slovákov bude draftovaných do NHL v roku 2018?
2
30 %
3-5
50 %
6-8
10 %
viac ako 8
10 %

Body v sezóne 2017/2018
M. Spodniak WSHL154
M. Ondov GMHL117
A. Ružička OHL75
všetky
Góly v sezóne 2017/2018
M. Spodniak WSHL72
M. Ondov GMHL45
A. Ružička OHL36
všetky
Nájazdy v sezóne 2017/2018
M. Bakoš CZE7
T. Jurčo AHL6
J. Mikúš KHL5
všetky
Body obrancovia - 2017/2018
J. Potáč GER 234
M. Martiška GMHL32
M. Bodák WHL31
všetky
Top brankári sezóny 2017/2018
T. Halász EBELq93.44
P. Rybár CZE92.83
J. Ovečka NAHL92.38
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2017/2018
Brandon Maxwell CZE15
Ondřej Kacetl CZE15
Šimon Hrubec CZE14
všetky
Cudzí strelci sezóny 2017/2018
Tomáš Mertl CZE11
Daylon Mannon WSHL10
Marek Kvapil CZE9
všetky
Základná časť - GMHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marko Ondov RWSt. George Ravens36305686263116
2 Jakub Kasanický RWBradford Bulls411312252011
3 Marek Martiška DBradford Rattlers334202416111
4 Richard Deák DBradford Bulls3661218131
5 Martin Chovanec DSouth Muskoka Shield2969156323
6 Patrik Michal CSt. George Ravens41781581
7 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield3911314797
8 Ladislav Soós FSeguin Huskies3385131221
9 Milan Bango DFergus Force2346104423
Toronto Predators9167153
Fergus Force1433292
10 Viktor Urban FSouth Muskoka Shield3655102512
11 Ľubomír Sečkár LWBradford Bulls22325101
Bradford Bulls20325101
South Muskoka Shield20
12 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades23235111
13 Jakub Gašpar FSouth Muskoka Shield233361
14 Martin Koval DWindsor Aces2912321
15 Kristián Žac CBradford Bulls8110
16 Samuel Kakara LWMeaford Knights5110
17 Alex Hoffmann FBradford Rattlers20
18 Simon Trautenberger FSeguin Huskies108
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Martin Vorčák Bradford Bulls614.0590.0932640200022222
2 Kamil Paciga South Muskoka Shield813.89041030300026260
3 Christián Pavlas Kingsville Kings10774.0760100000727
Playoff - GMHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marko Ondov RWSt. George Ravens1715163115378
2 Marek Martiška DBradford Rattlers1126841
3 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield31344
4 Jakub Kasanický RWBradford Bulls622491
5 Milan Bango DToronto Predators512301
6 Patrik Michal CSt. George Ravens17222
7 Martin Chovanec DSouth Muskoka Shield31101
8 Martin Koval DWindsor Aces20
9 Viktor Urban FSouth Muskoka Shield20
10 Jakub Gašpar FSouth Muskoka Shield30
11 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades30
12 Richard Deák DBradford Bulls30
13 Kristián Žac CBradford Bulls60
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.