Anketa
Kto bude najproduktívnejším Slovákom v CHL?
Adam Ružička
60 %
Miloš Roman
40 %
Patrik Hrehorčák
0 %
Andrej Kukuča
0 %

Body v sezóne 2018/2019
R. Boruta GMHL9
M. Hrivík KHL8
M. Ondov GMHL8
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
M. Hrivík KHL5
F. Vašaš SM-liiga 204
J. Mikúš CZE3
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
M. Galbavý J20 SuperElit1
M. Kašlík J18 Elit1
M. Sukeľ KHL1
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
M. Sersen KHL4
M. Korenčík J20 SuperElit4
P. Trška CZE4
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
M. Kirol J20 Elit100.00
P. Budaj NHL100.00
B. Konrád CZE95.18
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Kalle Nurmi SM-liiga 204
Jakub Sedláček CZE3
Dominik Furch KHL2
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Guillaume Leclerc FRA3
Igor Polygalov KHL3
Alexej Makejev KHL2
všetky
Základná časť - GMHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marko Ondov RWSt. George Ravens363056862631160
2 Jakub Kasanický RWBradford Bulls411312252000011
3 Marek Martiška DBradford Rattlers33420241601011
4 Richard Deák DBradford Bulls36612181310000
5 Patrik Michal CSt. George Ravens417815810000
6 Martin Chovanec DSouth Muskoka Shield2969156302030
7 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield39113147900070
8 Ladislav Soós FSeguin Huskies3385131202010
9 Viktor Urban FSouth Muskoka Shield3655102501200
10 Ľubomír Sečkár LWBradford Bulls223251001000
Bradford Bulls203251001000
South Muskoka Shield2000000000
11 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades232351100010
12 Milan Bango DFergus Force2346104402030
Toronto Predators91671500030
Fergus Force143032902000
13 Martin Koval DWindsor Aces29123200100
14 Jakub Gašpar FSouth Muskoka Shield23033600001
15 Kristián Žac CBradford Bulls8011000000
16 Samuel Kakara LWMeaford Knights5011000000
17 Alex Hoffmann FBradford Rattlers2000000000
18 Simon Trautenberger FSeguin Huskies10000800000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Martin Vorčák Bradford Bulls614.0590.0942000222221
2 Christián Pavlas Kingsville Kings107.0074.07100007270
3 Kamil Paciga South Muskoka Shield813.809033000262600
Playoff - GMHL 2017/2018
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marko Ondov St. George Ravens171516311537080
2 Marek Martiška Bradford Rattlers11268400010
3 Jakub Kasanický Bradford Bulls6224901000
4 Kamil Jarembák South Muskoka Shield3134400000
5 Milan Bango Toronto Predators5123000010
6 Patrik Michal St. George Ravens17022200000
7 Martin Chovanec South Muskoka Shield3011000010
8 Martin Koval Windsor Aces2000000000
9 Lukáš Juráš North York Renegades3000000000
10 Viktor Urban South Muskoka Shield2000000000
11 Jakub Gašpar South Muskoka Shield3000000000
12 Richard Deák Bradford Bulls3000000000
13 Kristián Žac Bradford Bulls6000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.