Anketa
Ako skončí slovenský tím na MS 20 2019?
Odchod do B-ka
2.94 %
Štvrťfinále
5.88 %
Boj o 3. miesto
4.41 %
Finále
86.76 %

Body v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL50
A. Ružička OHL35
M. Pospíšil USHL34
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL17
M. Roman WHL16
P. Raček GMHL15
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
A. Ružička OHL2
L. Cingeľ CZE2
M. Paulovič CZE2
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
M. Bodák WHL17
M. Korenčík J20 SuperElit14
M. Gernát CZE12
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
K. Paciga GMHL96.55
C. Pavlas FHL96.45
P. Rybár NHL93.18
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Jakub Sedláček CZE13
Patrik Bartošák CZE8
Brandon Maxwell CZE7
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Alex Aleardi FRA7
Elvijs Biezais FRA7
Guillaume Leclerc FRA7
všetky
Základná časť - GMHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marko Ondov RWSt. George Ravens363056862631160
2 Jakub Kasanický RWBradford Bulls411312252000011
3 Marek Martiška DBradford Rattlers33420241601011
4 Richard Deák DBradford Bulls36612181310000
5 Patrik Michal CSt. George Ravens417815810000
6 Martin Chovanec DSouth Muskoka Shield2969156302030
7 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield39113147900070
8 Ladislav Soós FSeguin Huskies3385131202010
9 Viktor Urban FSouth Muskoka Shield3655102501200
10 Ľubomír Sečkár LWBradford Bulls223251001000
Bradford Bulls203251001000
South Muskoka Shield2000000000
11 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades232351100010
12 Milan Bango DFergus Force2346104402030
Toronto Predators91671500030
Fergus Force143032902000
13 Martin Koval DWindsor Aces29123200100
14 Jakub Gašpar FSouth Muskoka Shield23033600001
15 Kristián Žac CBradford Bulls8011000000
16 Samuel Kakara LWMeaford Knights5011000000
17 Alex Hoffmann FBradford Rattlers2000000000
18 Simon Trautenberger FSeguin Huskies10000800000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Martin Vorčák Bradford Bulls614.0590.0942000222221
2 Christián Pavlas Kingsville Kings107.0074.07100007270
3 Kamil Paciga South Muskoka Shield813.809033000262600
Playoff - GMHL 2017/2018
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marko Ondov St. George Ravens171516311537080
2 Marek Martiška Bradford Rattlers11268400010
3 Jakub Kasanický Bradford Bulls6224901000
4 Kamil Jarembák South Muskoka Shield3134400000
5 Milan Bango Toronto Predators5123000010
6 Patrik Michal St. George Ravens17022200000
7 Martin Chovanec South Muskoka Shield3011000010
8 Martin Koval Windsor Aces2000000000
9 Lukáš Juráš North York Renegades3000000000
10 Viktor Urban South Muskoka Shield2000000000
11 Jakub Gašpar South Muskoka Shield3000000000
12 Richard Deák Bradford Bulls3000000000
13 Kristián Žac Bradford Bulls6000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.