Anketa
Kto z hráčov v AHL sa ešte predstaví v NHL?
Patrik Rybár
15.87 %
Marko Daňo
1.98 %
Tomáš Jurčo
63.49 %
Marián Studenič
18.65 %

Body v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL82
A. Ružička OHL78
M. Roman WHL60
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
A. Ružička OHL35
M. Roman WHL27
A. Kukuča WHL25
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
A. Stacho NAHL5
A. Ružička OHL3
D. Gríger CZE3
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
M. Bodák WHL26
P. Čerešňák CZE24
M. Gernát CZE21
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
K. Paciga GMHL96.55
T. Halász EBELq95.88
M. Čiliak CZE95.00
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Jakub Sedláček CZE17
Šimon Hrubec CZE17
Filip Novotný CZE14
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Alex Aleardi FRA13
Guillaume Leclerc FRA11
Carson Briere NAHL8
všetky
Základná časť - GMHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Richard Boruta FKingsville Kings41192140273424
2 Patrik Raček FSouth Muskoka Shield371814321488151
3 Patrik Michal CSt. George Ravens40101424411
4 Samuel Rychvalský FSouth Muskoka Shield3631922346
5 Martin Koval DWindsor Aces93710511
6 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield232682912
7 Marko Ondov RWSt. George Ravens2268411
8 Nicolas Struhár DSouth Muskoka Shield33224
9 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades191119
10 Patrik Sleziak FBradford Rattlers6110
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Daniel Lobodáš St. George Ravens302.1491.94140300000562
2 Kamil Paciga Windsor Aces200.8896.5568200000129
Playoff - GMHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Patrik Michal CSt. George Ravens74260
2 Samuel Rychvalský FSouth Muskoka Shield221301
3 Richard Boruta FKingsville Kings612381
4 Patrik Sleziak FBradford Rattlers31101
5 Nicolas Struhár DSouth Muskoka Shield20
6 Patrik Raček FSouth Muskoka Shield26
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.