Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
8.33 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
16.67 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
4.17 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
70.83 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL50
J. Slafkovský SM-liiga 1845
T. Tatar NHL45
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL26
A. Bíreš GER 223
L. Hudáček CZE21
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL8
M. Hrivík SHL4
P. Cehlárik AHL4
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL28
M. Gernát CZE25
S. Kňažko SM-liiga 2023
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
T. Gažik GMHL94.74
J. Hudáček KHL92.93
P. Rybár SM-liiga92.52
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE14
Karel Vejmelka CZE13
Dominik Frodl CZE11
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE6
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
všetky
Základná časť - GMHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Richard Boruta FKingsville Kings411923422954240
2 Patrik Raček FSouth Muskoka Shield3921143514809251
3 Patrik Michal CSt. George Ravens41101424411000
4 Samuel Rychvalský FSouth Muskoka Shield38419233800060
5 Martin Koval DWindsor Aces93710401001
6 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield242793102020
7 Marko Ondov RWSt. George Ravens2268401010
8 Nicolas Struhár DSouth Muskoka Shield33022400000
9 Patrik Sleziak FBradford Rattlers6011000000
10 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades190111900000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Daniel Lobodáš St. George Ravens302.1491.94300005620
2 Kamil Paciga Windsor Aces200.8896.55200001290
Playoff - GMHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Patrik Michal St. George Ravens11426000000
2 Samuel Rychvalský South Muskoka Shield2213001000
3 Richard Boruta Kingsville Kings6123801000
4 Patrik Sleziak Bradford Rattlers3011000010
5 Nicolas Struhár South Muskoka Shield2000000000
6 Patrik Raček South Muskoka Shield2000600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.