Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
66.67 %
Prehra v semifinále
16.67 %
Prehra vo štvrťfinále
0 %
Nepostúpia do playoff
16.67 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 187
J. Slafkovský SM-liiga 186
P. Regenda SM-liiga 205
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
T. Marcinko CZE3
D. Gajdáč GMHL2
D. Mudrák SM-liiga 202
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
A. Turanský NAHL1
J. Slafkovský SM-liiga 181
P. Regenda SM-liiga 201
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
D. Mudrák SM-liiga 204
M. Čajkovský KHL3
S. Kňažko SM-liiga 203
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
B. Konrád CZE97.30
J. Janus CZE97.14
P. Rybár SM-liiga95.00
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Lukáš Cikánek CZE3
Marek Mazanec CZE2
Stefan Vajs GER 22
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Kristian Kujala SM-liiga 202
Leevi Teissala SM-liiga 202
Olli Korhonen SM-liiga 202
všetky
Základná časť - GMHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Richard Boruta FKingsville Kings411923422954240
2 Patrik Raček FSouth Muskoka Shield3921143514809251
3 Patrik Michal CSt. George Ravens41101424411000
4 Samuel Rychvalský FSouth Muskoka Shield38419233800060
5 Martin Koval DWindsor Aces93710401001
6 Kamil Jarembák DSouth Muskoka Shield242793102020
7 Marko Ondov RWSt. George Ravens2268401010
8 Nicolas Struhár DSouth Muskoka Shield33022400000
9 Patrik Sleziak FBradford Rattlers6011000000
10 Lukáš Juráš LWNorth York Renegades190111900000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Daniel Lobodáš St. George Ravens302.1491.94300005620
2 Kamil Paciga Windsor Aces200.8896.55200001290
Playoff - GMHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Patrik Michal St. George Ravens11426000000
2 Samuel Rychvalský South Muskoka Shield2213001000
3 Richard Boruta Kingsville Kings6123801000
4 Patrik Sleziak Bradford Rattlers3011000010
5 Nicolas Struhár South Muskoka Shield2000000000
6 Patrik Raček South Muskoka Shield2000600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.