Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
100 %
Oliver Okuliar
0 %
Maxim Čajkovič
0 %
Samuel Hlavaj
0 %

Body v sezóne 2019/2020
M. Ondrásky GMHL72
O. Okuliar WHL68
T. Tatar NHL61
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL33
L. Hudáček CZE31
A. Bíreš GER 229
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL11
P. Cehlárik AHL6
L. Cingeľ CZE6
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL35
M. Gernát CZE34
S. Kňažko SM-liiga 2029
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
A. Húska ECHL94.34
T. Gažik GMHL92.86
P. Rybár SM-liiga92.42
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE15
Karel Vejmelka CZE14
Dominik Frodl CZE13
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Joel Champagne FRA7
Milan Gulaš CZE7
Tomáš Rachůnek CZE7
všetky
Základná časť - GMHL 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marek Ondrásky CTottenham Steam3931578841121410
Northumberland Stars7815230542
Tottenham Steam2515274241266
2 Richard Boruta FKingsville Kings331924434924151
3 Pavol Kubala FNorthumberland Stars1420143482264
4 Dávid Gajdáč CBancroft Rockhounds38910191923131
5 Samuel Sárossy FSt. George Ravens2581119172
6 Adam Peter Garaj DSt. George Ravens2941418431
7 Matúš Fialka DSouth Muskoka Shield3741014433
8 Marek Martiška DBradford Rattlers857122011121
9 Róbert Letko RWSt. George Ravens3821012171
10 Andrej Tichý FTottenham Steam21639812
11 Štefan Takáč DTottenham Steam5123411
12 Marek Palovčík DSouth Muskoka Shield4119
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Tomáš Gažik Bancroft Rockhounds403.6192.8616610200010140
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - GMHL 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marek Ondrásky CNorthumberland Stars, Tottenham Steam3668125192613103221
2 Pavol Kubala FNorthumberland Stars415941100236618120
3 Marek Martiška DBradford Rattlers42263763105555115
4 Richard Boruta FKingsville Kings362126475324151
5 Štefan Takáč DTottenham Steam38815233008080
6 Samuel Sárossy FSt. George Ravens27912211800020
7 Dávid Gajdáč CBancroft Rockhounds39910202023131
8 Adam Peter Garaj DSt. George Ravens31415194601000
9 Matúš Fialka DSouth Muskoka Shield3841014403030
10 Róbert Letko RWSt. George Ravens40210131800010
11 Andrej Tichý FTottenham Steam2884121113000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Tomáš Gažik Bancroft Rockhounds503.7592.5720810300013175
Playoff - GMHL 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 CNorthumberland Stars621214410
2 Marek Martiška DBradford Rattlers93471431
3 Adam Peter Garaj DSt. George Ravens6556
4 Pavol Kubala FNorthumberland Stars6224142
5 Samuel Sárossy FSt. George Ravens8220
6 Matúš Fialka DSouth Muskoka Shield21101
7 Róbert Letko RWSt. George Ravens4110
8 Dávid Gajdáč CBancroft Rockhounds30
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.