Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
8.33 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
16.67 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
4.17 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
70.83 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL50
J. Slafkovský SM-liiga 1845
T. Tatar NHL45
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL26
A. Bíreš GER 223
L. Hudáček CZE21
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL8
M. Hrivík SHL4
P. Cehlárik AHL4
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL28
M. Gernát CZE25
S. Kňažko SM-liiga 2023
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
T. Gažik GMHL94.74
J. Hudáček KHL92.93
P. Rybár SM-liiga92.52
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE14
Karel Vejmelka CZE13
Dominik Frodl CZE11
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE6
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
všetky
Základná časť - GMHL 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marek Ondrásky CTottenham Steam2515274241266
2 Richard Boruta FKingsville Kings291621374123141
3 Samuel Sárossy FSt. George Ravens2381119152
4 Adam Peter Garaj DSt. George Ravens2841418411
5 Dávid Gajdáč CBancroft Rockhounds3188161923131
6 Matúš Fialka DSouth Muskoka Shield3141014433
7 Andrej Tichý FTottenham Steam21639812
8 Róbert Letko RWSt. George Ravens30279111
9 Marek Palovčík DSouth Muskoka Shield4119
10 Štefan Takáč DTottenham Steam1112
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Tomáš Gažik Bancroft Rockhounds302.8394.74106101000595
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - GMHL 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marek Ondrásky CTottenham Steam36223960613099
2 Richard Boruta FKingsville Kings362026465134151
3 Samuel Sárossy FSt. George Ravens331116272100030
4 Adam Peter Garaj DSt. George Ravens38519245502000
5 Dávid Gajdáč CBancroft Rockhounds391010202424141
6 Matúš Fialka DSouth Muskoka Shield3851217504040
7 Andrej Tichý FTottenham Steam3094131123000
8 Róbert Letko RWSt. George Ravens4039121500010
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Tomáš Gažik Bancroft Rockhounds402.9894.491411010007127
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.