Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
100 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
0 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
0 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
0 %

Body v sezóne 2019/2020
M. Ondrásky GMHL31
O. Okuliar WHL30
J. Slafkovský SM-liiga 1828
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL17
J. Slafkovský SM-liiga 1812
A. Bíreš GER 211
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL6
A. Turanský NAHL3
P. Cehlárik AHL3
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
S. Kňažko SM-liiga 2016
M. Gernát CZE16
D. Mudrák SM-liiga 2015
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Halák NHL93.77
J. Hudáček KHL93.03
P. Rybár SM-liiga92.93
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Marek Mazanec CZE8
Gašper Krošelj CZE7
Miroslav Svoboda CZE7
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
Ladislav Zikmund CZE4
všetky
Základná časť - GMHL 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marek Ondrásky CTottenham Steam1911203121145
2 Richard Boruta FKingsville Kings18914232221121
3 Samuel Sárossy FSt. George Ravens1751015151
4 Dávid Gajdáč CBancroft Rockhounds197310172311
5 Róbert Letko RWSt. George Ravens1826821
6 Adam Peter Garaj DSt. George Ravens1516719
7 Matúš Fialka DSouth Muskoka Shield19437232
8 Andrej Tichý FTottenham Steam1621381
9 Marek Palovčík DSouth Muskoka Shield4119
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Tomáš Gažik Bancroft Rockhounds203.9190.3246001000331
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - GMHL 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Marek Ondrásky CTottenham Steam402342654220810
2 Richard Boruta FKingsville Kings422133545153353
3 Samuel Sárossy FSt. George Ravens411224363600020
4 Dávid Gajdáč CBancroft Rockhounds41157223657220
5 Adam Peter Garaj DSt. George Ravens39316185000000
6 Róbert Letko RWSt. George Ravens4251418500030
7 Matúš Fialka DSouth Muskoka Shield388614406040
8 Andrej Tichý FTottenham Steam375271902000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Tomáš Gažik Bancroft Rockhounds504.1789.74115003000878
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.