Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
100 %
Oliver Okuliar
0 %
Maxim Čajkovič
0 %
Samuel Hlavaj
0 %

Body v sezóne 2019/2020
M. Ondrásky GMHL72
O. Okuliar WHL68
T. Tatar NHL61
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL33
L. Hudáček CZE31
A. Bíreš GER 229
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL11
P. Cehlárik AHL6
L. Cingeľ CZE6
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL35
M. Gernát CZE34
S. Kňažko SM-liiga 2029
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
A. Húska ECHL94.34
T. Gažik GMHL92.86
P. Rybár SM-liiga92.42
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE15
Karel Vejmelka CZE14
Dominik Frodl CZE13
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Joel Champagne FRA7
Milan Gulaš CZE7
Tomáš Rachůnek CZE7
všetky
Základná časť - J20 Elit 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Dušan Smolka LWKiruna IF J2022106164113
Kiruna AIF J201786143911
Kiruna IF J2052222
2 Adam Kristály CBoras HC J2026410142463114
3 Martin Volko FVita Hästen J201466123333812
4 Adrián Miškovec RWViking HC J20845938112
5 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J20223585611
6 Kristián Meszároš DVita Hästen J20141671170311
7 Jakub Mihál FKiruna AIF J2032246571
8 Richard Szabo RWViking HC J205246161
9 Adam Pavelka CPitea HC J201732521
10 Matúš Bartok DKiruna AIF J202421310
11 Libor Nemec LWTingsryds AIF J20722-1213
12 Branislav Volko LWKalix UHC J20211129
13 Daniel Ščasník CAIK Härnösand J2012
14 Kristián Kúty FKalix UHC J20166
15 Martin Hašto CAIK Härnösand J2010
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - J20 Elit 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Adam Kristály CBoras HC J2026410142463110040
2 Dušan Smolka LWKiruna AIF J201786143911000
3 Martin Volko FVita Hästen J201566133354101020
4 Adrián Miškovec RWViking HC J2010561141011030
5 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J2027461067100010
6 Richard Szabo RWViking HC J208361021000200
7 Kristián Meszároš DVita Hästen J201516812753300010
8 Libor Nemec LWTingsryd J20, Tingsryds AIF J2027088-485000000
9 Adam Pavelka CPitea HC J2020426201000
10 Jakub Mihál FKiruna AIF J20272454800010
11 Matúš Bartok DKiruna AIF J2019212800000
12 Branislav Volko LWKalix UHC J20230113200000
13 Kristián Kúty FKalix UHC J2019000700000
Playoff - J20 Elit 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J20300
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.