Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
73.44 %
Oliver Okuliar
6.25 %
Maxim Čajkovič
3.13 %
Samuel Hlavaj
17.19 %

Body v sezóne 2020/2021
Góly v sezóne 2020/2021
Nájazdy v sezóne 2020/2021
Body obrancovia - 2020/2021
Top brankári sezóny 2020/2021
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2020/2021
Cudzí strelci sezóny 2020/2021
Základná časť - J20 Elit 2019/2020
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Adam Kristály CBoras HC J202641014+2463110040
2 Martin Volko FVita Hästen J20156612+3334001020
3 Adrián Miškovec RWViking HC J208459+3811020
4 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J2023358+56100010
5 Kristián Meszároš DVita Hästen J2014167+11703100010
6 Richard Szabo RWViking HC J205246+1600100
7 Jakub Mihál FKiruna AIF J20322465700010
8 Adam Pavelka CPitea HC J2023325201000
9 Matúš Bartok DKiruna AIF J20242131000000
10 Dušan Smolka LWKiruna IF J2022106164113000
Kiruna AIF J201786143911000
Kiruna IF J205202202000
11 Libor Nemec LWTingsryds AIF J208134+121600000
Tingsryd J201112+20300000
Tingsryds AIF J207022-121300000
12 Branislav Volko LWKalix UHC J20230112900000
13 Martin Hašto CAIK Härnösand J201000000000
14 Daniel Ščasník CAIK Härnösand J201000200000
15 Kristián Kúty FKalix UHC J2017000600000
Playoff - J20 Elit 2019/2020
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Miroslav Novota BIK Karlskoga J2030000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.