Anketa
Koľko hetrikov stihne v tejto sezóne Martin Chromiak v OHL?
0
33.33 %
1
33.33 %
2
33.33 %
3 a viac
0 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL54
T. Tatar NHL46
J. Slafkovský SM-liiga 1845
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL28
A. Bíreš GER 223
L. Hudáček CZE22
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL10
P. Cehlárik AHL5
P. Hrehorčák FRA5
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL28
M. Gernát CZE25
S. Kňažko SM-liiga 2024
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
A. Húska ECHL95.77
T. Gažik GMHL94.74
J. Hudáček KHL92.92
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Miroslav Svoboda CZE15
Karel Vejmelka CZE13
Dominik Frodl CZE11
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE6
Alexandre Mallet CZE4
Corey Andonovski NCHC4
všetky
Základná časť - J20 Elit 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Dušan Smolka LWKiruna IF J2022106164113
Kiruna AIF J201786143911
Kiruna IF J2052222
2 Martin Volko FVita Hästen J201366126333812
3 Adam Kristály CBoras HC J20183710420253
4 Adrián Miškovec RWViking HC J20744824112
5 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J2017358561
6 Kristián Meszároš DVita Hästen J20141671170311
7 Richard Szabo RWViking HC J205246161
8 Adam Pavelka CPitea HC J201732521
9 Jakub Mihál FKiruna AIF J202212316
10 Matúš Bartok DKiruna AIF J202221310
11 Libor Nemec LWTingsryd J20511008
12 Branislav Volko LWKalix UHC J201929
13 Kristián Kúty FKalix UHC J20166
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - J20 Elit 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Dušan Smolka LWKiruna AIF J2024118205511000
2 Martin Volko FVita Hästen J202110101910536102030
3 Adrián Miškovec RWViking HC J201599174922040
4 Richard Szabo RWViking HC J20135101631600300
5 Adam Kristály CBoras HC J2026410156293600040
6 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J2028581381000020
7 Kristián Meszároš DVita Hästen J20222911171104900020
8 Adam Pavelka CPitea HC J2022436301000
9 Jakub Mihál FKiruna AIF J20241231800000
10 Matúš Bartok DKiruna AIF J20242131100000
11 Branislav Volko LWKalix UHC J20230003500000
12 Kristián Kúty FKalix UHC J2020000700000
13 Libor Nemec LWTingsryd J20000000000000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.