Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
50 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
25 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
25 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
0 %

Body v sezóne 2019/2020
M. Ondrásky GMHL42
O. Okuliar WHL41
J. Slafkovský SM-liiga 1837
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL23
J. Slafkovský SM-liiga 1818
A. Bíreš GER 216
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL8
A. Turanský NAHL3
P. Cehlárik AHL3
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL22
S. Kňažko SM-liiga 2022
M. Gernát CZE21
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Halák NHL93.60
P. Rybár SM-liiga93.56
J. Hudáček KHL92.79
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Karel Vejmelka CZE10
Marek Mazanec CZE9
Miroslav Svoboda CZE8
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
Joni Airo SM-liiga 204
všetky
Základná časť - J20 Elit 2019/2020
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Dušan Smolka LWKiruna IF J20169514813
Kiruna AIF J20117512611
Kiruna IF J2052222
2 Martin Volko FVita Hästen J201366126333812
3 Adam Kristály CBoras HC J2015369420213
4 Adrián Miškovec RWViking HC J20643722111
5 Kristián Meszároš DVita Hästen J20131671070301
6 Richard Szabo RWViking HC J204246161
7 Adam Pavelka CPitea HC J201232521
8 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J201032542
9 Matúš Bartok DKiruna AIF J20162136
10 Jakub Mihál FKiruna AIF J20162210
11 Libor Nemec LWTingsryd J20411108
12 Branislav Volko LWKalix UHC J201425
13 Kristián Kúty FKalix UHC J20154
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - J20 Elit 2019/2020
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Dušan Smolka LWKiruna AIF J20241511261322000
2 Adrián Miškovec RWViking HC J20201310237733030
3 Martin Volko FVita Hästen J202411112211617002040
4 Adam Kristály CBoras HC J2027511167363800050
5 Miroslav Novota DBIK Karlskoga J2028861411600000
6 Kristián Meszároš DVita Hästen J202421113181295500020
7 Adam Pavelka CPitea HC J2022649402000
8 Matúš Bartok DKiruna AIF J2024315900000
9 Jakub Mihál FKiruna AIF J20240331500000
10 Branislav Volko LWKalix UHC J20230004100000
11 Kristián Kúty FKalix UHC J2024000600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.