Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
73.44 %
Oliver Okuliar
6.25 %
Maxim Čajkovič
3.13 %
Samuel Hlavaj
17.19 %

Body v sezóne 2020/2021
Góly v sezóne 2020/2021
Nájazdy v sezóne 2020/2021
Body obrancovia - 2020/2021
Top brankári sezóny 2020/2021
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2020/2021
Cudzí strelci sezóny 2020/2021
Základná časť - NAHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Solenský FJohnstown Tomahawks55246286+1854580330
2 Adam Stacho RWBismarck Bobcats48173451+236450130
3 Aurel Nauš RWNortheast Generals55141630+24112030
4 Niki Jaško LWBismarck Bobcats3314418+145500100
Jamestown Rebels2912416+125300100
Bismarck Bobcats4202+2200000
5 Michal Juščák CCorpus Christi IceRays8112-4500010
6 Richard Szabo RWAustin Bruins3101+1200000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Marko Šturma Northeast Generals2103.5989.8412300666470
2 Samuel Vyletelka Wilkes-Barre/Scranton Knights1403.6490.34011000424350
3 Samuel Vyletelka Corpus Christi IceRays1113.5591.0334010283120
Playoff - NAHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Solenský Johnstown Tomahawks1331013+3601050
2 Niki Jaško Jamestown Rebels5134+2200010
3 Adam Stacho Bismarck Bobcats33030201000
4 Aurel Nauš Northeast Generals4011-2000000
Playoff - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Samuel Vyletelka Corpus Christi IceRays1014.2378.57010003140
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.