Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
29.41 %
Prehra v semifinále
35.29 %
Prehra vo štvrťfinále
17.65 %
Nepostúpia do playoff
17.65 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 1818
J. Slafkovský SM-liiga 1817
R. Boruta GMHL14
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
J. Slafkovský SM-liiga 188
M. Roman WHL7
T. Marcinko CZE7
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL3
A. Miškovec J20 Elit2
M. Mrázik J20 SuperElit2
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
S. Kňažko SM-liiga 2013
M. Čajkovský KHL12
D. Mudrák SM-liiga 2010
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Halák NHL95.80
J. Hudáček KHL92.56
P. Rybár SM-liiga92.47
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Gašper Krošelj CZE6
Lukáš Cikánek CZE5
Marek Mazanec CZE5
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Veeti Miettinen SM-liiga 204
Jesper Tarkiainen SM-liiga 203
Lukáš Nahodil CZE3
všetky
Základná časť - NAHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Solenský FJohnstown Tomahawks55246286+1854580330
2 Adam Stacho RWBismarck Bobcats48173451+236450130
3 Aurel Nauš RWNortheast Generals55141630+24112030
4 Niki Jaško LWBismarck Bobcats3314418+145500100
Jamestown Rebels2912416+125300100
Bismarck Bobcats4202+2200000
5 Michal Juščák CCorpus Christi IceRays8112-4500010
6 Richard Szabo RWAustin Bruins3101+1200000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Marko Šturma Northeast Generals2103.5989.8412300666470
2 Samuel Vyletelka Wilkes-Barre/Scranton Knights1403.6490.34011000424350
3 Samuel Vyletelka Corpus Christi IceRays1113.5591.0334010283120
Playoff - NAHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Solenský Johnstown Tomahawks1331013+3601050
2 Niki Jaško Jamestown Rebels5134+2200010
3 Adam Stacho Bismarck Bobcats33030201000
4 Aurel Nauš Northeast Generals4011-2000000
Playoff - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Samuel Vyletelka Corpus Christi IceRays1014.2378.57010003140
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.