Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL13
T. Pobežal OHL13
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
D. Macejka U18 Elit5
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
J. Dubravík USHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
T. Kohút SM-liiga 188
C. Jaroš KHL7
A. Goljer OHL6
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.25
E. Rabčan CZE93.44
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Z kladn as - NAHL 2026/2027
#MenoPostKlubZ pasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Nicolas Vrtiel RWNew Hampshire Mountain Kings1111112101
2 Lucas Novak LWElmira Aviators1133662
3 Ondrej Husák FBillings Cattle Punchers93362
4 Ivan Berčík FHouston Bulls521321
5 Jozef Michal Tkáč DKenai River Brown Bears1033251
6 Jakub Habla COgden Mustangs72221
7 Samuel Mišák CSt. Cloud Norsemen91126
8 Tibor Baran DIdaho Falls Spud Kings7110
9 Filip Kacmarsky FNew Jersey Junior Titans10
10 Jakub Harvánek DDanbury Jr. Hat Tricks60
Danbury Jr. Hat Tricks40
Oklahoma Warriors20
11 Jonáš Kopačka FIdaho Falls Spud Kings62
12 Leo Vratislav Krchňavý DKenai River Brown Bears438
13 Samuel Pončák RWOdessa Jackalopes10
14 Tomáš Rácz FIdaho Falls Spud Kings10
Brank ri
#MenoKlubZ pasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Šimon Krčmár New Jersey Junior Titans502.7788.1828230100013110
2 Benjamín Varša Philadelphia Rebels411.9993.332112010007105
3 Filip Hornáček Anchorage Wolverines203.0489.7479101000439
4 Krištof Krnáč Danbury Jr. Hat Tricks204.583.33120101000954
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - NAHL 2026/2027
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Nicolas Vrtiel RWNew Hampshire Mountain Kings59559645400050
2 Ivan Berčík FHouston Bulls5924123524012000
3 Ondrej Husák FBillings Cattle Punchers592013333300000
4 Lucas Novak LWElmira Aviators5916163232000110
5 Jakub Habla COgden Mustangs59170171780000
6 Jozef Michal Tkáč DKenai River Brown Bears580171714500060
7 Samuel Mišák CSt. Cloud Norsemen5976134000000
8 Tibor Baran DIdaho Falls Spud Kings59088000000
9 Jonáš Kopačka FIdaho Falls Spud Kings580001900000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Krištof Krnáč New Jersey Junior Titans2402.489.411350180000054510
2 Krištof Krnáč Philadelphia Rebels2151.9993.281113110500037551
3 Krištof Krnáč Danbury Jr. Hat Tricks1104.5583.1666060600050297
4 Krištof Krnáč Anchorage Wolverines1203.0489.7447460600024234
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.