Anketa
Kto bude najproduktívnejším Slovákom v CHL?
Adam Ružička
28.83 %
Miloš Roman
27.61 %
Patrik Hrehorčák
21.47 %
Andrej Kukuča
22.09 %

Body v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL35
M. Pospíšil USHL30
P. Raček GMHL22
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
P. Raček GMHL12
S. Solenský NAHL12
P. Hrehorčák QMJHL11
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
L. Cingeľ CZE2
P. Sivák ECHL2
A. Kudrna CZE2
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
M. Bodák WHL11
M. Koval GMHL11
M. Gernát CZE10
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
K. Paciga GMHL96.55
P. Rybár NHL93.18
B. Konrád CZE92.95
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Jakub Sedláček CZE13
Filip Novotný CZE5
Gašper Krošelj CZE5
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Guillaume Leclerc FRA7
Carson Briere NAHL5
Damien Fleury FRA5
všetky
Základná časť - NHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWDetroit Red Wings82201434-193417449040
Detroit Red Wings62161228-82414038030
Vegas Golden Knights20426-11103411010
2 Zdeno Chára DBoston Bruins7371724+226014430001
3 Richard Pánik LWChicago Blackhawks72142135+73813604020
Arizona Coyotes3581119+4126601020
Chicago Blackhawks3761016+3267003000
4 Marián Gáborík LWLos Angeles Kings46111021+2248003030
Los Angeles Kings307714+9185301020
Ottawa Senators16437-762702010
5 Tomáš Jurčo FChicago Blackhawks296410+1124410000
6 Andrej Sekera DEdmonton Oilers36088-1563600020
7 Marko Daňo CWinnipeg Jets23213-262220000
8 Peter Cehlárik LWBoston Bruins6112+22300000
9 Marek Hrivík LWCalgary Flames3000+10200000
10 Christián Jaroš DOttawa Senators200000000000
11 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs2000-22000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Peter Budaj Tampa Bay Lightning803.7687.5633010272170
2 Jaroslav Halák New York Islanders5413.1990.77202651416117440
Playoff - NHL 2017/2018
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar Vegas Golden Knights8112+12700000
2 Zdeno Chára Boston Bruins12101+742600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.