Anketa
Kto z hráčov v AHL sa ešte predstaví v NHL?
Patrik Rybár
17.29 %
Marko Daňo
1.4 %
Tomáš Jurčo
60.75 %
Marián Studenič
20.56 %

Body v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL75
A. Ružička OHL60
T. Tatar NHL48
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
A. Ružička OHL24
S. Solenský NAHL24
M. Roman WHL22
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
A. Stacho NAHL4
A. Ružička OHL3
J. Balej GER 23
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
M. Bodák WHL25
P. Čerešňák CZE21
M. Gernát CZE20
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
K. Paciga GMHL96.55
M. Čiliak CZE94.17
C. Pavlas FHL93.91
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Jakub Sedláček CZE15
Filip Novotný CZE13
Šimon Hrubec CZE13
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Guillaume Leclerc FRA11
Alex Aleardi FRA10
Elvijs Biezais FRA8
všetky
Základná časť - NHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWDetroit Red Wings82201434-193417449040
Detroit Red Wings62161228-82414038030
Vegas Golden Knights20426-11103411010
2 Zdeno Chára DBoston Bruins7371724+226014430001
3 Richard Pánik LWChicago Blackhawks72142135+73813604020
Arizona Coyotes3581119+4126601020
Chicago Blackhawks3761016+3267003000
4 Marián Gáborík LWLos Angeles Kings46111021+2248003030
Los Angeles Kings307714+9185301020
Ottawa Senators16437-762702010
5 Tomáš Jurčo FChicago Blackhawks296410+1124410000
6 Andrej Sekera DEdmonton Oilers36088-1563600020
7 Marko Daňo CWinnipeg Jets23213-262220000
8 Peter Cehlárik LWBoston Bruins6112+22300000
9 Marek Hrivík LWCalgary Flames3000+10200000
10 Christián Jaroš DOttawa Senators300000100000
11 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs2000-22000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Peter Budaj Tampa Bay Lightning803.7687.5633010272170
2 Jaroslav Halák New York Islanders5413.1990.77202651416117440
Playoff - NHL 2017/2018
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar Vegas Golden Knights8112+12700000
2 Zdeno Chára Boston Bruins12101+742600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.