Anketa
Kde bude hrať Tomáš Jurčo v sezóne 2018/2019?
NHL
50 %
Slovan Bratislava
0 %
Iný klub KHL
50 %
Švédsko, Fínsko
0 %

Body v sezóne 2018/2019
Góly v sezóne 2018/2019
Nájazdy v sezóne 2018/2019
Body obrancovia - 2018/2019
Top brankári sezóny 2018/2019
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Základná časť - NHL 2017/2018
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWDetroit Red Wings82201434-193417449040
Detroit Red Wings62161228-82414038030
Vegas Golden Knights20426-11103411010
2 Zdeno Chára DBoston Bruins7371724+226014430001
3 Richard Pánik LWChicago Blackhawks72142135+73813604020
Arizona Coyotes3581119+4126601020
Chicago Blackhawks3761016+3267003000
4 Marián Gáborík LWLos Angeles Kings46111021+2248003030
Los Angeles Kings307714+9185301020
Ottawa Senators16437-762702010
5 Tomáš Jurčo FChicago Blackhawks296410+1124410000
6 Andrej Sekera DEdmonton Oilers36088-1563600020
7 Marko Daňo CWinnipeg Jets23213-262220000
8 Peter Cehlárik LWBoston Bruins6112+22300000
9 Marek Hrivík LWCalgary Flames3000+10200000
10 Christián Jaroš DOttawa Senators200000000000
11 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs2000-22000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Peter Budaj Tampa Bay Lightning803.7687.5633010272170
2 Jaroslav Halák New York Islanders5413.1990.77202651416117440
Playoff - NHL 2017/2018
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar Vegas Golden Knights8112+12700000
2 Zdeno Chára Boston Bruins12101+742600000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.