Anketa
Koľko Slovákov bude draftovaných v roku 2019
0
16.67 %
1
0 %
2-4
83.33 %
5 a viac
0 %

Body v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL99
A. Ružička OHL88
M. Roman WHL71
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
A. Ružička OHL38
M. Roman WHL31
A. Kukuča WHL29
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
A. Stacho NAHL5
A. Ružička OHL3
D. Gríger CZE3
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
P. Čerešňák CZE29
M. Bodák WHL26
M. Gernát CZE25
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
K. Paciga GMHL96.55
T. Halász EBELq95.88
M. Čiliak CZE93.50
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Šimon Hrubec CZE20
Jakub Sedláček CZE17
Justin Peters CZE15
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Alex Aleardi FRA13
Guillaume Leclerc FRA11
Sebastien Trudeau FRA10
všetky
Základná časť - NHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWMontreal Canadiens802533582134195443
2 Richard Pánik LWArizona Coyotes75131932-344141212
3 Erik Černák DTampa Bay Lightning5851116255810711
4 Zdeno Chára DBoston Bruins625914215799212
5 Christián Jaroš DOttawa Senators601910-1427642
6 Peter Cehlárik LWBoston Bruins20426363011
7 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs23145-41026
8 Andrej Sekera DEdmonton Oilers244426291
9 Marko Daňo CColorado Avalanche8-173
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Jaroslav Halák Boston Bruins4052.3492.23231221012220901158
2 Peter Budaj Los Angeles Kings305.0781.8271001001633
Playoff - NHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Zdeno Chára DBoston Bruins232461116211
2 Erik Černák DTampa Bay Lightning433-207
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.