Anketa
Koľko zápasov v zákaldnej časti NHL odohrá Zdeno Chára?
menej ako 1600
10 %
viac ako 1600 ale menej ako 1700
20 %
viac ako 1700 ale rekord Gordieho Howa neprekoná
5 %
prekoná rekord Gordieho Howa (1767)
65 %

Body v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL45
T. Tatar NHL45
J. Slafkovský SM-liiga 1843
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL24
A. Bíreš GER 223
T. Tatar NHL19
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL8
M. Hrivík SHL4
P. Hrehorčák FRA4
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL26
M. Gernát CZE24
S. Kňažko SM-liiga 2022
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
T. Gažik GMHL94.74
J. Hudáček KHL93.17
P. Rybár SM-liiga92.98
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Karel Vejmelka CZE13
Marek Mazanec CZE10
Miroslav Svoboda CZE10
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE5
Corey Andonovski NCHC4
Jan Hruška CZE4
všetky
Základná časť - NHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Tomáš Tatar LWMontreal Canadiens80253358+213419544040
2 Richard Pánik LWArizona Coyotes75141933-34414020120
3 Erik Černák DTampa Bay Lightning5851116+255810711000
4 Zdeno Chára DBoston Bruins625914+22579921020
5 Christián Jaroš DOttawa Senators611910-14276500020
6 Peter Cehlárik LWBoston Bruins20426+363011000
7 Martin Marinčin DToronto Maple Leafs24145-4123400000
8 Andrej Sekera DEdmonton Oilers24044+362800010
9 Marko Daňo CColorado Avalanche8000-17300000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Jaroslav Halák Boston Bruins4052.3492.2322112209011584
2 Peter Budaj Los Angeles Kings305.0281.82010016330
Playoff - NHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Zdeno Chára Boston Bruins23246+11162110000
2 Erik Černák Tampa Bay Lightning4033-20700000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.