Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL13
T. Pobežal OHL13
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
D. Macejka U18 Elit5
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
J. Dubravík USHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
T. Kohút SM-liiga 188
C. Jaroš KHL7
A. Goljer OHL6
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.25
E. Rabčan CZE93.44
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Z kladn as - OHL 2026/2027
#MenoPostKlubZ pasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Alex Mišiak FKingston Frontenacs107613-1622213
2 Tomáš Pobežal CKingston Frontenacs9310130122314
3 Adam Nemec FSudbury Wolves3189-1466
4 Ján Chovan CSudbury Wolves5369201233
5 Adam Goljer DKingston Frontenacs8336-5620111
6 Michal Svrček CWindsor Spitfires9123-22261
7 Timothy Kazda FGuelph Storm81230021112
8 Lucian Bernát FOwen Sound Attack422-3272
9 Matej Stankoven FBrampton Stealheads822-4015
10 Roderik Černák DOwen Sound Attack5-1131
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - OHL 2026/2027
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Ján Chovan CSudbury Wolves7042841262801680420420
2 Tomáš Pobežal CKingston Frontenacs69237799092177800300
3 Alex Mišiak FKingston Frontenacs70494291-7421541470210
4 Adam Goljer DKingston Frontenacs68262651-435117099090
5 Timothy Kazda FGuelph Storm689172600179990170
6 Michal Svrček CWindsor Spitfires6881522-151519700070
7 Matej Stankoven FBrampton Stealheads6801717-34012800000
8 Roderik Černák DOwen Sound Attack65000-131691300000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.