Anketa
Koľko zápasov odohrá Šimon Nemec v NHL v tejto sezóne?
0
20 %
max. 10
80 %
11 - 40
0 %
viac ako 40
0 %

Body v sezóne 2022/2023
S. Honzek WHL35
S. Horanský NLB34
D. Hodas J18 Elit29
všetky
Góly v sezóne 2022/2023
D. Hodas J18 Elit16
S. Honzek WHL14
S. Horanský NLB12
všetky
Nájazdy v sezóne 2022/2023
M. Krištof KHL5
A. Tomašec SM-liiga 183
D. Bartečko NAHL3
všetky
Body obrancovia - 2022/2023
P. Trška GER 217
L. Radivojevič J18 Elit17
J. Mikuš CZE16
všetky
Top brankári sezóny 2022/2023
P. Rybár KHL93.52
D. Ďuriš NAHL93.19
B. Konrád CZE93.14
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2022/2023
Landon Bow CZE8
Štěpán Lukeš CZE8
Roman Will CZE7
všetky
Cudzí strelci sezóny 2022/2023
Milan Gulaš CZE5
Nikolajs Jelisejevs KHL4
Artur Kajumov KHL3
všetky
Základná časť - SM-liiga 18 2022/2023
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Samuel Sisík CSaiPa U182496153011
2 Andrej Tomašec FKooKoo U181995144123
3 Tobias Faith FJokipojat U181968141024
4 Ján Chovan CTappara U182433661
5 Juraj Pokorný FJokipojat U182042621
6 Boris Pösinger FJokerit/Viikingit U18212244
7 Matej Golais FSport U18153341
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - SM-liiga 18 2022/2023
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Andrej Tomašec FKooKoo U1840191030824060
2 Samuel Sisík CSaiPa U18441711285502020
3 Tobias Faith FJokipojat U181967131002040
4 Ján Chovan CTappara U184466111120000
5 Juraj Pokorný FJokipojat U1820437200010
6 Matej Golais FSport U18360771000030
7 Boris Pösinger FJokerit/Viikingit U1819224400000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.