Anketa
Kto bude najproduktívnejším hráčom v SHL?
Pavol Regenda
90.32 %
Sebastián Čederle
0 %
Peter Cehlárik
0 %
Marián Studenič
9.68 %

Body v sezóne 2026/2027
L. Hudáček CZE15
A. Mišiak OHL13
T. Pobežal OHL13
všetky
Góly v sezóne 2026/2027
A. Mišiak OHL7
L. Švajda J18 Elit6
D. Macejka U18 Elit5
všetky
Nájazdy v sezóne 2026/2027
O. Husák NAHL2
D. Gríger CZE1
J. Dubravík USHL1
všetky
Body obrancovia - 2026/2027
T. Kohút SM-liiga 188
C. Jaroš KHL7
A. Goljer OHL6
všetky
Top brankári sezóny 2026/2027
S. Hrenák NHL95.65
S. Hrenák USHL94.25
E. Rabčan CZE93.44
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2026/2027
Chase Petrova OHL4
Adam Ahman SHL3
Hagan Bach OHL3
všetky
Cudzí strelci sezóny 2026/2027
Nishaan Parmar BCHL4
Logan Poulin NAHL3
Aidan Petroff NAHL2
všetky
Z kladn as - USHL 2026/2027
#MenoPostKlubZ pasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Jakub Dubravík FDes Moines Buccaneers83252171711
2 Maxim Šimko CMuskegon Lumberjacks7235-2018
3 Patrik Rusznyák DTri-City Storm855944
4 Dominik Bednár FSioux City Musketeers844121522
5 Adam Obušek FTri-City Storm4123006
6 Dominik Štefan Domonkos FTri-City Storm5220611
7 Michal Jakubec FMadison Capitols3112123
8 Alex Michael Ferreira DFargo Force1000
9 Samuel Hybský FLincoln Stars7-3316
10 Samuel Murin FLincoln Stars6-425
Brank ri
#MenoKlubZ pasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Samuel Hrenák Fargo Force721.8894.2541450200013226
2 Adam Novotný Green Bay Gamblers206.7377.781070020001254
Predpokladaný zisk pri aktuálnej forme - Základná časť - USHL 2026/2027
Minimálne 5 odohraných zápasov
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Maxim Šimko CMuskegon Lumberjacks61172643-18015700000
2 Patrik Rusznyák DTri-City Storm620393970313100000
3 Dominik Bednár FSioux City Musketeers62310318161171616000
4 Jakub Dubravík FDes Moines Buccaneers62238311613213208080
5 Dominik Štefan Domonkos FTri-City Storm592402407113000000
6 Samuel Hybský FLincoln Stars62000-272755300000
7 Samuel Murin FLincoln Stars61000-41205100000
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Adam Novotný Fargo Force55161.8894.263261390160001021776
2 Adam Novotný Green Bay Gamblers2006.7377.7810700020000120540
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.