Anketa
Kde bude hrať Tomáš Jurčo v sezóne 2018/2019?
NHL
50 %
Slovan Bratislava
0 %
Iný klub KHL
50 %
Švédsko, Fínsko
0 %

Body v sezóne 2018/2019
Góly v sezóne 2018/2019
Nájazdy v sezóne 2018/2019
Body obrancovia - 2018/2019
Top brankári sezóny 2018/2019
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Základná časť - WSHL 2016/2017
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Peter Čičmanec CWichita Jr. Thunder4952821341265161162
2 Matúš Spodniak FOgden Mustangs5143448743762140
3 Peter Kutlák FDallas Snipers5019385776063133
4 Dušan Olša LWCheyenne Stampede5125578230040151
Valencia Flyers3114294324040101
Cheyenne Stampede20112839600050
5 Viliam Šeliga COklahoma City Jr. Blazers39141428813050
6 Šimon Trnavský DCheyenne Stampede44919281812041
7 Dávid Chachaľák CEl Paso Rhinos35813211200000
8 Martin Trudman LWWichita Jr. Thunder19611172600020
9 Ondrej Mišovič DWichita Jr. Thunder45320232000041
Wichita Jr. Thunder34215171800021
Valencia Flyers11156200020
10 Ctibor Kompánek FWichita Jr. Thunder3989173822100
Wichita Jr. Thunder2969152211000
Valencia Flyers102021611100
11 Miroslav Olejník CWichita Jr. Thunder186814601010
12 Šimon Šefčík DWichita Jr. Thunder113811710010
13 Juraj Lednický CEl Paso Rhinos37210124000030
El Paso Rhinos302793800010
Vancouver Rangers7033200020
14 Nikolas Lancoš LWVancouver Rangers274482200000
15 Bruno Mizerák DCasper Coyotes4516710400010
16 Nicolas Ondrejkovič LWLas Vegas Storm363251410000
17 Ondrej Paliesek CArizona Red Hawks9235211030
18 Erich Poláčik DTulsa Jr. Oilers4013410401010
19 Michal Pištek LWDallas Snipers23213901000
20 Róbert Pientka DDallas Snipers440222500000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Filip Ilko Cheyenne Stampede302.1394.12200005851
2 Vladimír Cibulka Ogden Mustangs3641.8993.41276212659861
3 Lukáš Sadloň Tulsa Jr. Oilers1012.7180010007350
4 Mário Lamper Springfield Express1003.8287.6161002292340
5 Lukáš Sadloň Butte Cobras1604.5488.2248012554670
6 Filip Šubrt Ontario Avalanche3242.9990.98218114909980
7 Jozef Dušenka Cheyenne Stampede3105.4689.5581701413913300
Playoff - WSHL 2016/2017
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Matúš Spodniak Ogden Mustangs66511802020
2 Peter Čičmanec Wichita Jr. Thunder656111220020
3 Martin Trudman Wichita Jr. Thunder67310811000
4 Šimon Šefčík Wichita Jr. Thunder6167611010
5 Dušan Olša Valencia Flyers4415002000
6 Peter Kutlák Dallas Snipers2123201020
7 Dávid Chachaľák El Paso Rhinos5033200000
8 Miroslav Olejník Wichita Jr. Thunder6022000000
9 Róbert Pientka Dallas Snipers2000000000
10 Viliam Šeliga Oklahoma City Jr. Blazers1000000000
11 Nikolas Lancoš Vancouver Rangers1000000000
12 Erich Poláčik Tulsa Jr. Oilers2000000000
13 Nicolas Ondrejkovič Las Vegas Storm3000200000
14 Ondrej Mišovič Valencia Flyers4000400000
15 Ctibor Kompánek Valencia Flyers2000500000
Playoff - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Vladimír Cibulka Ogden Mustangs602.589032100161600
2 Jozef Dušenka Cheyenne Stampede1022.2270000003100
3 Filip Šubrt Ontario Avalanche203.0091.55110006710
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.