Anketa
Ako sa umiestni Slovensko na MS 18 2019?
Boj o záchranu
30 %
Štvrťfinále
60 %
Boj o bronz
0 %
Finále
10 %

Body v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL92
A. Ružička OHL88
M. Roman WHL66
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
A. Ružička OHL38
A. Kukuča WHL29
M. Roman WHL29
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
A. Stacho NAHL5
A. Ružička OHL3
D. Gríger CZE3
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
P. Čerešňák CZE29
M. Bodák WHL26
M. Gernát CZE25
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
K. Paciga GMHL96.55
T. Halász EBELq95.88
M. Čiliak CZE93.50
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Šimon Hrubec CZE20
Jakub Sedláček CZE17
Justin Peters CZE15
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Alex Aleardi FRA13
Guillaume Leclerc FRA11
Sebastien Trudeau FRA10
všetky
Základná časť - WSHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Daniel Baránek COklahoma City Jr. Blazers4617223910313
Ontario Avalanche15717246113
Oklahoma City Jr. Blazers311051542
2 Martin Dlugolinský FFresno Monsters3413162962216
3 Dávid Baránek RWOklahoma City Jr. Blazers21913224121
Ontario Avalanche15911204121
Oklahoma City Jr. Blazers6220
4 Samuel Saboš DOgden Mustangs471091916142
Valencia Flyers12336222
Ogden Mustangs3576131412
5 Jakub Kasanický RWValencia Flyers3749132811
6 Filip Chudy FLong Beach Bombers35651181
7 Dominik Sausa DOklahoma City Jr. Blazers27246391
8 Martin Koval DValencia Flyers2433142
Valencia Flyers2233142
Fresno Monsters20
Brankári
#MenoKlubZápasovSOGAA%MinVRPPPPNTMGOSO
1 Kamil Paciga Valencia Flyers406.2983.121241020001377
Playoff - WSHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasovGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Daniel Baránek COntario Avalanche42460
2 Dávid Baránek RWOntario Avalanche423501
3 Samuel Saboš DValencia Flyers10
4 Dominik Sausa DOklahoma City Jr. Blazers52
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.