Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
73.44 %
Oliver Okuliar
6.25 %
Maxim Čajkovič
3.13 %
Samuel Hlavaj
17.19 %

Body v sezóne 2020/2021
Góly v sezóne 2020/2021
Nájazdy v sezóne 2020/2021
Body obrancovia - 2020/2021
Top brankári sezóny 2020/2021
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2020/2021
Cudzí strelci sezóny 2020/2021
Základná časť - WSHL 2018/2019
#MenoPostKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Martin Dlugolinský FFresno Monsters341316296221070
2 Daniel Baránek COklahoma City Jr. Blazers481824421242040
Ontario Avalanche1681927822040
Oklahoma City Jr. Blazers3210515420000
3 Samuel Saboš DOgden Mustangs531118291615061
Valencia Flyers1741216203061
Ogden Mustangs3676131412000
4 Jakub Kasanický RWValencia Flyers4149133001010
5 Filip Chudy FLong Beach Bombers356511810000
6 Dominik Sausa DOklahoma City Jr. Blazers272463901000
7 Dávid Baránek RWOklahoma City Jr. Blazers2281624801030
Ontario Avalanche1681422801030
Oklahoma City Jr. Blazers6022000000
8 Martin Koval DFresno Monsters230221400010
Valencia Flyers210221400010
Fresno Monsters2000000000
Základná časť - brankári
#MenoKlubZSOGAA%VPPPPNTMGOSOA
1 Kamil Paciga Valencia Flyers406.8783.121200013770
Playoff - WSHL 2018/2019
#MenoKlubZápasyGAB+/-TMStrelyGVGPGOAPAO
1 Daniel Baránek Ontario Avalanche4246000000
2 Dávid Baránek Ontario Avalanche4235010000
3 Samuel Saboš Valencia Flyers1000000000
4 Dominik Sausa Oklahoma City Jr. Blazers5000200000
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.