Anketa
Kto bude najproduktívnejším Slovákom v CHL?
Adam Ružička
31.88 %
Miloš Roman
47.83 %
Patrik Hrehorčák
8.7 %
Andrej Kukuča
11.59 %

Body v sezóne 2018/2019
S. Solenský NAHL17
P. Hrehorčák FRA14
R. Karaffa EJA14
všetky
Góly v sezóne 2018/2019
P. Hrehorčák QMJHL8
P. Raček GMHL7
S. Solenský NAHL7
všetky
Nájazdy v sezóne 2018/2019
A. Kudrna CZE2
A. Bíreš GER 21
D. Graňák CZE1
všetky
Body obrancovia - 2018/2019
M. Koval GMHL11
M. Sersen KHL8
M. Jurčina DEL7
všetky
Top brankári sezóny 2018/2019
P. Budaj NHL100.00
K. Paciga GMHL96.55
B. Konrád CZE94.58
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2018/2019
Jakub Sedláček CZE6
Kalle Nurmi SM-liiga 204
Marek Langhamer CZE4
všetky
Cudzí strelci sezóny 2018/2019
Guillaume Leclerc FRA4
Brooks Macek AHL3
Damien Fleury FRA3
všetky
Cudzí brankári proti slovenským hráčom
Koho hľadať?:
Zoskupiť podľa:
UPOZORNENIE
Strana: 1 2
#ObdobieLigaHráči∑ hráčov
1.september / 2018CZE Jakub Sedláček Česká republika, PSG Zlín45
1. Libor Hudáček Bílí Tygři Liberec ukázať 2
2. Juraj Mikúš HC VERVA Litvínov ukázať 1
3. Mislav Rosandič Mountfield HK ukázať 1
4. Tomáš Matoušek HC VERVA Litvínov ukázať 1
2.september / 2018SM-liiga 20 Kalle Nurmi Fínsko, Lukko U2014
1. Filip Vašaš Tuto U20 ukázať 4
3.október / 2018QMJHL Daniel Moody Kanada, Drummondville Voltigeurs13
1. Patrik Hrehorčák Rouyn-Noranda Huskies ukázať 3
4.október / 2018CZE Šimon Hrubec Česká republika, HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec23
1. Tomáš Marcinko HC Oceláři Třinec ukázať 2
2. Miloš Bubela HC Dynamo Pardubice ukázať 1
5.október / 2018CZE Filip Novotný Česká republika, HC Energie Karlovy Vary23
1. Radoslav Tybor HC Vítkovice Steel ukázať 2
2. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 1
6.október / 2018WHL Griffen Outhouse Kanada, Victoria Royals13
1. Miloš Roman Vancouver Giants ukázať 3
7.október / 2018NAHL David Tomeo USA, Maryland Black Bears13
1. Samuel Solenský Johnstown Tomahawks ukázať 3
8.september / 2018KHL Ryan Zapolski USA, Jokerit Helsinki33
1. Ivan Švárny HC Slovan Bratislava ukázať 1
2. Marek Hrivík Víťaz Podolsk ukázať 1
3. Michal Sersen HC Slovan Bratislava ukázať 1
9.október / 2018CZE Marek Langhamer Česká republika, HC Kometa Brno33
1. Lukáš Cingeľ Mountfield HK ukázať 1
2. Matej Paulovič Mountfield HK ukázať 1
3. Mislav Rosandič Mountfield HK ukázať 1
10.október / 2018FRA Rok Stojanovič Slovinsko, Lyon33
1. Dominik Fujerík Strasbourg ukázať 1
2. Matej Paločko Nice ukázať 1
3. Peter Hrehorčák Nice ukázať 1
11.september / 2018J20 SuperElit Linus Marcko Švédsko, Timra J2012
1. Matej Galbavý Mora J20 ukázať 2
12.september / 2018USHL Brandon Bussi USA, Muskegon Lumberjacks12
1. Martin Pospíšil Sioux City Musketeers ukázať 2
13.september / 2018SM-Liiga Niclas Westerholm Fínsko, SaiPa Lappeenranta12
1. Tomáš Záborský Tappara Tampere ukázať 2
14.september / 2018J20 SuperElit Isak Ragnevad Švédsko, Rögle J2012
1. Pavol Regenda Växjö Lakers J20 ukázať 2
15.september / 2018NAHL Brandon Perrone USA, New Jersey Junior Titans12
1. Samuel Solenský Johnstown Tomahawks ukázať 2
16.september / 2018J18 Elit Lucas Klintestam Švédsko, Vita Hästen J1812
1. Matej Kašlík Malmö J18 ukázať 2
17.október / 2018GER 2 Jonas Langmann Nemecko, Ravensburg Towerstars12
1. Andrej Bíreš EC Bad Nauheim ukázať 2
18.október / 2018WSHL Ludwig Nordqvist Švédsko, Casper Bobcats12
1. Samuel Saboš Ogden Mustangs ukázať 2
19.október / 2018NHL Casey DeSmith USA, Pittsburgh Penguins12
1. Tomáš Tatar Montreal Canadiens ukázať 2
20.október / 2018CZE Petr Kváča Česká republika, HC VERVA Litvínov12
1. Libor Hudáček Bílí Tygři Liberec ukázať 2
21.október / 2018J18 Elit Max Tinnert Švédsko, Troja-Ljungby J1812
1. Michal Mrázik Rögle J18 ukázať 2
22.október / 2018QMJHL Anthony Morrone Kanada, Québec Remparts12
1. Patrik Hrehorčák Rouyn-Noranda Huskies ukázať 2
23.október / 2018EJA Davide Fadani Taliansko, Lugano U2012
1. Roman Karaffa Biel U20 ukázať 2
24.október / 2018QMJHL Rémi Poirier Kanada, Gatineau Olympiques12
1. Oliver Okuliar Sherbrooke Phoenix ukázať 2
25.október / 2018J18 Elit Oliver Thomason Švédsko, IFK Täby J1812
1. Tomáš Nauš Arlanda J18 ukázať 2
26.október / 2018J18 Elit Casper Ohlson Švédsko, Boras J1812
1. Michal Mrázik Rögle J18 ukázať 2
27.september / 2018KHL Konstantin Barulin Rusko, HC Soči22
1. Marek Hrivík Víťaz Podolsk ukázať 1
2. Matúš Sukeľ HC Slovan Bratislava ukázať 1
28.september / 2018KHL Dominik Furch Česká republika, Severstal Čerepovec22
1. Adam Liška HC Slovan Bratislava ukázať 1
2. Matúš Sukeľ HC Slovan Bratislava ukázať 1
29.september / 2018CZE Pavel Kantor Česká republika, BK Mladá Boleslav22
1. Adam Lapšanský HC Energie Karlovy Vary ukázať 1
2. Peter Trška HC Vítkovice Steel ukázať 1
30.september / 2018CZE Gašper Krošelj Slovinsko, BK Mladá Boleslav22
1. František Gerhát HC VERVA Litvínov ukázať 1
2. Juraj Mikúš HC VERVA Litvínov ukázať 1
31.september / 2018FRA Florian Hardy Francúzsko, Angers22
1. Ľubomír Dinda Lyon ukázať 1
2. Michel Miklík Rouen ukázať 1
32.september / 2018CZE Milan Klouček Česká republika, HC Dynamo Pardubice22
1. František Gerhát HC VERVA Litvínov ukázať 1
2. Juraj Mikúš HC VERVA Litvínov ukázať 1
33.september / 2018NAHL Tyler Matthews USA, Maryland Black Bears22
1. Adam Stacho Bismarck Bobcats ukázať 1
2. Niki Jaško Bismarck Bobcats ukázať 1
34.október / 2018KHL Alexej Murjagin Rusko, Avangard Omsk22
1. Mário Lunter HC Slovan Bratislava ukázať 1
2. Patrik Lamper HC Slovan Bratislava ukázať 1
35.október / 2018CZE Patrik Bartošák Česká republika, HC Vítkovice Steel22
1. Martin Gernát HC Oceláři Třinec ukázať 1
2. Tomáš Mikúš HC Energie Karlovy Vary ukázať 1
36.október / 2018FRA Jordon Cooke Kanada, Gap22
1. Dominik Fujerík Strasbourg ukázať 1
2. Peter Hrehorčák Nice ukázať 1
37.október / 2018KHL Anton Krasotkin Rusko, HC Admiral Vladivostok22
1. Matúš Sukeľ HC Slovan Bratislava ukázať 1
2. Michal Sersen HC Slovan Bratislava ukázať 1
38.október / 2018J20 SuperElit Tobias Forsgren Švédsko, Brynäs J2012
1. Šimon Jellúš Lulea J20 ukázať 2
39.október / 2018J20 Elit Douglas Forsberg Andersson Švédsko, Göta Traneberg J2022
1. Branislav Volko Värmdö J20 ukázať 1
2. Oliver Minko Värmdö J20 ukázať 1
40.august / 2018SM-liiga 20 Kasperi Kotkaniemi Fínsko, Ässät U2011
1. Nicolas Nezník Tuto U20 ukázať 1
41.august / 2018SM-liiga 20 Waltteri Ignatjew Fínsko, Jokerit U2011
1. Samuel Kňažko TPS U20 ukázať 1
42.september / 2018KHL Alexander Jeremenko Rusko, HC Dynamo Moskva11
1. Mário Grman HC Slovan Bratislava ukázať 1
43.september / 2018KHL Jakub Kovář Česká republika, Avtomobilist Jekaterinburg11
1. Michal Sersen HC Slovan Bratislava ukázať 1
44.september / 2018DEL Dustin Strahlmeier Nemecko, SERC Wild Wings11
1. Milan Jurčina Thomas Sabo Ice Tigers ukázať 1
45.september / 2018GER 2 Stefan Vajs Nemecko, ESV Kaufbeuren11
1. Ivan Koložváry EHC Bayreuth ukázať 1
46.september / 2018KHL Joni Ortio Fínsko, Víťaz Podolsk11
1. Adam Liška HC Slovan Bratislava ukázať 1
47.september / 2018CZE Jaroslav Pavelka Česká republika, Mountfield HK11
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 1
48.september / 2018CZE Tomáš Závorka Česká republika, HC Energie Karlovy Vary11
1. Roman Kukumberg Mountfield HK ukázať 1
49.september / 2018KHL Alexander Salák Česká republika, Lokomotiv Jaroslavľ11
1. Michal Sersen HC Slovan Bratislava ukázať 1
50.september / 2018KHL Jevgenij Alikin Rusko, Amur Chabarovsk11
1. Mário Lunter HC Slovan Bratislava ukázať 1
51.september / 2018GER 2 Ben Meisner Kanada, Tölzer Löwen11
1. Andrej Bíreš EC Bad Nauheim ukázať 1
52.september / 2018KHL Juha Metsola Fínsko, Salavat Julajev Ufa11
1. Marek Hrivík Víťaz Podolsk ukázať 1
53.september / 2018CZE Marek Langhamer Česká republika, HC Kometa Brno11
1. Dávid Skokan Piráti Chomutov ukázať 1
54.september / 2018KHL Alexander Šaryčenkov Rusko, Aq Bars Kazaň11
1. Marek Hrivík Víťaz Podolsk ukázať 1
55.september / 2018GER 2 Timo Herden Nemecko, EHC Bayreuth11
1. Robin Just Ravensburg Towerstars ukázať 1
56.september / 2018SHL Adam Reideborn Švédsko, Djurgardens IF11
1. Marek Ďaloga Mora IK ukázať 1
57.september / 2018CZE Karel Vejmelka Česká republika, HC Kometa Brno11
1. Miloš Bubela HC Dynamo Pardubice ukázať 1
58.september / 2018KHL Nikita Serebrjakov Rusko, HC Admiral Vladivostok11
1. Matúš Sukeľ HC Slovan Bratislava ukázať 1
59.september / 2018CZE Jan Lukáš Česká republika, HC Olomouc11
1. Matej Paulovič Mountfield HK ukázať 1
60.september / 2018J20 SuperElit August Hedlund Švédsko, AIK J2011
1. Marek Korenčík Lulea J20 ukázať 1
61.september / 2018J20 SuperElit Linus Gidbark Švédsko, Malmö J2011
1. Pavol Regenda Växjö Lakers J20 ukázať 1
62.september / 2018CZE Dominik Frodl Česká republika, HC Škoda Plzeň11
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 1
63.september / 2018SM-liiga 20 Jani Rauhala Fínsko, KalPa U2011
1. Samuel Kňažko TPS U20 ukázať 1
64.september / 2018QMJHL Dereck Baribeau Kanada, Québec Remparts11
1. Oliver Okuliar Sherbrooke Phoenix ukázať 1
65.september / 2018OHL Ivan Prosvetov Rusko, Saginaw Spirit11
1. Adam Ružička Sarnia Sting ukázať 1
66.september / 2018CZE Aleš Stezka Česká republika, Piráti Chomutov11
1. Juraj Bezúch Mountfield HK ukázať 1
67.september / 2018WHL David Tendeck Kanada, Vancouver Giants11
1. Martin Faško-Rudáš Everett Silvertips ukázať 1
68.september / 2018J18 Elit Jesper Ryden Švédsko, Björklöven J1811
1. Šimon Jellúš Lulea J18 ukázať 1
69.september / 2018FRA Henri-Corentin Buysse Francúzsko, Amiens11
1. Peter Hrehorčák Nice ukázať 1
70.september / 2018FRA Matija Pintarič Slovinsko, Rouen11
1. Peter Hrehorčák Nice ukázať 1
71.september / 2018GER 2 Marco Eisenhut Nemecko, Dresdner Eislöwen11
1. Robin Just Ravensburg Towerstars ukázať 1
72.september / 2018QMJHL Francis Leclerc Kanada, Moncton Wildcats11
1. Maxim Čajkovič Saint John Sea Dogs ukázať 1
73.september / 2018J18 Elit Edvard Nordlund Švédsko, AIK J1811
1. Tomáš Nauš Arlanda J18 ukázať 1
74.september / 2018OHL Matt Villalta Kanada, Sault Ste. Marie Greyhounds11
1. Adam Ružička Sarnia Sting ukázať 1
75.september / 2018QMJHL Lucas Fitzpatrick Kanada, Shawinigan Cataractes11
1. Oliver Okuliar Sherbrooke Phoenix ukázať 1
76.september / 2018QMJHL Mathieu Marquis Kanada, Val dOr Foreurs11
1. Oliver Turan Drummondville Voltigeurs ukázať 1
77.september / 2018QMJHL Colten Ellis Kanada, Rimouski Océanic11
1. Patrik Hrehorčák Rouyn-Noranda Huskies ukázať 1
78.september / 2018J20 SuperElit Erik Portillo Švédsko, Frölunda J2011
1. Martin Vitáloš Rögle J20 ukázať 1
79.september / 2018EJA Beat Trudel Švajčiarsko, Ambri-Piotta U2011
1. Roman Karaffa Biel U20 ukázať 1
80.september / 2018VHL Maxim Dorožko Rusko, Molot-Prikamje Perm11
1. Marek Tvrdoň Sarjarka Karaganda ukázať 1
81.september / 2018EJA David Kovacs Maďarsko, SCL Young Tigers U2011
1. Roman Karaffa Biel U20 ukázať 1
82.september / 2018NAHL Caleb Hannon USA, Springfield Jr. Blues11
1. Aurel Nauš Northeast Generals ukázať 1
83.september / 2018J18 Elit Melvin Björklund Švédsko, Mariestad Bois J1811
1. Lukáš Lipiansky Linköping J18 ukázať 1
84.september / 2018J20 SuperElit Magnus Chrona Švédsko, Skelleftea J2011
1. Daniel Demo Lulea J20 ukázať 1
85.september / 2018SM-liiga 20 Leevi Nikkinen Fínsko, Tappara U2011
1. Viliam Čacho Jokerit U20 ukázať 1
86.september / 2018SM-Liiga Juho Olkinuora Fínsko, Pelicans Lahti11
1. Tomáš Záborský Tappara Tampere ukázať 1
87.september / 2018NAHL Garrett Nieto USA, Janesville Jets11
1. Adam Stacho Bismarck Bobcats ukázať 1
88.september / 2018J20 SuperElit Oscar Darnell Švédsko, Skelleftea J2011
1. Matej Galbavý Mora J20 ukázať 1
89.september / 2018QMJHL Charles-Antoine Lavallée Kanada, Moncton Wildcats11
1. Maxim Čajkovič Saint John Sea Dogs ukázať 1
90.september / 2018SM-liiga 20 Arttu Ruotsalainen Fínsko, KalPa U2011
1. Nicolas Nezník Tuto U20 ukázať 1
91.september / 2018CZE Dmitri Milchakov Bielorusko, HC Škoda Plzeň11
1. Ivan Baranka HC Vítkovice Steel ukázať 1
92.september / 2018J20 Elit Zakarias Norén Švédsko, Kalix UHC J2011
1. Dušan Smolka Kiruna AIF J20 ukázať 1
93.september / 2018OHL Emanuel Vella Kanada, Flint Firebirds11
1. Adam Ružička Sarnia Sting ukázať 1
94.september / 2018QMJHL Tommy Da Silva Kanada, Saint John Sea Dogs11
1. Michal Ivan Acadie-Bathurst Titan ukázať 1
95.september / 2018QMJHL Carmine-Anthony Pagliarulo Kanada, Rimouski Océanic11
1. Patrik Hrehorčák Rouyn-Noranda Huskies ukázať 1
96.september / 2018NAHL Ryan Keane USA, Jamestown Rebels11
1. Aurel Nauš Northeast Generals ukázať 1
97.september / 2018J20 Elit Alexander Nilsson Švédsko, Oskarshamn J2011
1. Filip Jakab Tingsryds AIF J20 ukázať 1
98.september / 2018J18 Elit Viktor Karlström Švédsko, Örnsköldsvik J1811
1. Šimon Jellúš Lulea J18 ukázať 1
99.september / 2018EJA Marco Fahrni Švajčiarsko, Bern U2011
1. Roman Karaffa Biel U20 ukázať 1
100.september / 2018J18 Elit Ludvig Eriksson Švédsko, Vita Hästen J1811
1. Michal Mrázik Rögle J18 ukázať 1
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.