Anketa
Ktorý útočník vo fínskej Liige nazbiera najviac bodov?
Kristián Pospíšil
32.43 %
Tomáš Záborský
40.54 %
Michal Krištof
2.7 %
Pavol Skalický
24.32 %

Body v sezóne 2020/2021
M. Hrivík SHL25
L. Hudáček KHL22
L. Nemec SM-liiga 1822
všetky
Góly v sezóne 2020/2021
P. Cehlárik SHL12
L. Hudáček KHL10
L. Nemec SM-liiga 1810
všetky
Nájazdy v sezóne 2020/2021
F. Gerhát CZE4
M. Bakoš KHL3
L. Nemec SM-liiga 182
všetky
Body obrancovia - 2020/2021
M. Gernát CZE15
M. Čajkovský KHL13
S. Kňažko SM-liiga 2013
všetky
Top brankári sezóny 2020/2021
B. Konrád CZE92.04
S. Baroš EBEL92.00
J. Hudáček KHL91.94
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2020/2021
Olivier Rodrigue EBEL6
Henri Karppinen SM-liiga 185
Jan Růžička CZE4
všetky
Cudzí strelci sezóny 2020/2021
Ondřej Palát NHL5
Victor Hedman NHL4
Colin Campbell EBEL3
všetky
Cudzí brankári proti slovenským hráčom
Koho hľadať?:
Zoskupiť podľa:
UPOZORNENIE
Strana: 1 2
#ObdobieLigaHráči∑ hráčov
1.november / 2020EBEL Olivier Rodrigue Kanada, Graz 99ers56
1. Adam Lapšanský Bratislava Capitals ukázať 2
2. Adam Bezák Bratislava Capitals ukázať 1
3. Martin Chovan Bratislava Capitals ukázať 1
4. Michel Miklík Bratislava Capitals ukázať 1
5. Miloš Bubela Bratislava Capitals ukázať 1
2.september / 2020SM-liiga 18 Manu Lukkarinen Fínsko, Jokerit U1824
1. Adam Žlnka Ässät U18 ukázať 2
2. Libor Nemec Lukko U18 ukázať 2
3.október / 2020EBEL Luka Gračnar Slovinsko, Black Wings Linz44
1. Adam Bezák Bratislava Capitals ukázať 1
2. Adam Lapšanský Bratislava Capitals ukázať 1
3. Lukáš Bohunický Bratislava Capitals ukázať 1
4. Miloš Bubela Bratislava Capitals ukázať 1
4.október / 2020SM-liiga 20 Juho Helander Fínsko, JYP U2033
1. Juraj Slafkovský TPS U18, TPS U20 ukázať 1
2. Rayen Petrovický Tuto U20 ukázať 1
3. Samuel Kňažko TPS U20 ukázať 1
5.október / 2020SM-liiga 18 Henri Karppinen Fínsko, Tappara U1833
1. Adam Žlnka Ässät U18 ukázať 1
2. Patrik Gabriel SaiPa U18 ukázať 1
3. Samuel Sisík TPS U18 ukázať 1
6.november / 2020EBEL Leland Irving Kanada, HCB Südtirol Alperia33
1. Maxim Čajkovič Bratislava Capitals ukázať 1
2. Michel Miklík Bratislava Capitals ukázať 1
3. Roman Faith Bratislava Capitals ukázať 1
7.november / 2020CZE Karel Vejmelka Česká republika, HC Kometa Brno33
1. Dávid Gríger Bílí Tygři Liberec ukázať 1
2. Peter Trška HC Vítkovice Steel ukázať 1
3. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice ukázať 1
8.november / 2020CZE Jan Růžička Česká republika, Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav33
1. Mário Lunter BK Mladá Boleslav ukázať 1
2. Mislav Rosandič Bílí Tygři Liberec ukázať 1
3. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice ukázať 1
9.november / 2020CZE Jan Lukáš Česká republika, HC Olomouc33
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 1
2. Martin Gernát HC Oceláři Třinec ukázať 1
3. Patrik Hrehorčák HC Oceláři Třinec ukázať 1
10.november / 2020CZE Josef Kořenář Česká republika, HC Oceláři Třinec33
1. Juraj Mikuš HC Dynamo Pardubice ukázať 1
2. Marek Ďaloga HC Dynamo Pardubice ukázať 1
3. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice ukázať 1
11.november / 2020EBEL Tom McCollum USA, HC TWK Innsbruck33
1. Dávid Buc Bratislava Capitals ukázať 1
2. Martin Chovan Bratislava Capitals ukázať 1
3. Miloš Bubela Bratislava Capitals ukázať 1
12.september / 2020SHL Gustaf Lindvall Švédsko, Skelleftea AIK12
1. Peter Cehlárik Leksands IF ukázať 2
13.september / 2020CZE Milan Klouček Česká republika, HC Dynamo Pardubice12
1. Dávid Gríger Bílí Tygři Liberec ukázať 2
14.október / 2020SHL Arvid Holm Švédsko, Färjestad BK12
1. Peter Cehlárik Leksands IF ukázať 2
15.október / 2020SHL Johan Mattsson Švédsko, Frölunda HC12
1. Marek Hrivík Leksands IF ukázať 2
16.október / 2020J20 SuperElit Hugo Engsund Švédsko, Oskarshamn J2012
1. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 2
17.október / 2020J18 Elit Emil Nyberg Švédsko, AIK Härnösand J1812
1. Matúš Hadušovský Sundsvall J18 ukázať 2
18.október / 2020SM-liiga 18 Topias Rovio Fínsko, TPS U1812
1. Libor Nemec Lukko U18 ukázať 2
19.október / 2020SM-liiga 18 Matthieu Herpin Francúzsko, Lukko U1812
1. Juraj Slafkovský TPS U18, TPS U20 ukázať 2
20.november / 2020CZE Marek Mazanec Česká republika, Mountfield HK12
1. Dávid Gríger Bílí Tygři Liberec ukázať 2
21.november / 2020KHL Dmitrij Šikin Rusko, Red Star Kunlun12
1. Libor Hudáček Neftechimik Nižnekamsk ukázať 2
22.november / 2020CZE Pavel Kantor Česká republika, HC Dynamo Pardubice12
1. Dávid Gríger Bílí Tygři Liberec ukázať 2
23.november / 2020KHL Alexander Šaryčenkov Rusko, HC CSKA Moskva12
1. Martin Bakoš HC Spartak Moskva ukázať 2
24.november / 2020CZE Milan Klouček Česká republika, HC Dynamo Pardubice12
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 2
25.november / 2020SM-liiga 20 Juho Ristaniemi Fínsko, Jukurit U2012
1. Martin Volko Tuto U20 ukázať 2
26.november / 2020SM-liiga 18 Oskari Hanka Fínsko, Sport U1812
1. Patrik Gabriel SaiPa U18 ukázať 2
27.november / 2020SM-liiga 18 Iiro Eronen Fínsko, Pelicans U1812
1. Libor Nemec Lukko U18 ukázať 2
28.december / 2020SHL Samuel Ersson Švédsko, Brynäs IF12
1. Peter Cehlárik Leksands IF ukázať 2
29.september / 2020KHL Iľja Konovalov Rusko, Lokomotiv Jaroslavľ22
1. Libor Hudáček Neftechimik Nižnekamsk ukázať 1
2. Martin Bakoš HC Spartak Moskva ukázať 1
30.september / 2020J20 SuperElit Felix Tengvall Švédsko, Rögle J2022
1. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 1
2. Šimon Jellúš Karlskrona HK J20 ukázať 1
31.september / 2020SM-liiga 18 Emil Vinni Fínsko, HIFK U1822
1. Libor Nemec Lukko U18 ukázať 1
2. Maxim Štrbák Jokerit U18 ukázať 1
32.október / 2020SM-liiga Frans Tuohimaa Fínsko, HIFK Helsinki22
1. Filip Krivošík SaiPa Lappeenranta ukázať 1
2. Kristián Pospíšil Lukko Rauma ukázať 1
33.október / 2020SHL Niklas Svedberg Švédsko, Djurgardens IF22
1. Marek Hrivík Leksands IF ukázať 1
2. Peter Cehlárik Leksands IF ukázať 1
34.október / 2020SM-liiga Victor Brattström Švédsko, KooKoo22
1. Michal Krištof Kärpät Oulu ukázať 1
2. Pavol Skalický Lukko Rauma ukázať 1
35.október / 2020J20 SuperElit Philip Svedebäck Švédsko, Växjö Lakers J2022
1. Alex Čiernik Södertälje J20 ukázať 1
2. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 1
36.október / 2020J20 Elit Rasmus Dahlberg Švédsko, Tegs SK J2022
1. Daniel Ščasník Kalix UHC J20 ukázať 1
2. Ján Huňor Örnsköldsviks HF J20 ukázať 1
37.október / 2020SM-liiga 20 Max Väyrynen Fínsko, Kiekko-Espoo U18, Kiekko-Espoo U2022
1. Samuel Kňažko TPS U20 ukázať 1
2. Samuel Sisík TPS U18 ukázať 1
38.november / 2020CZE Jakub Štepánek Česká republika, HC Oceláři Třinec22
1. Dávid Gríger Bílí Tygři Liberec ukázať 1
2. Mislav Rosandič Bílí Tygři Liberec ukázať 1
39.november / 2020CZE Matěj Machovský Česká republika, HC Sparta Praha22
1. Matej Paulovič HC Dynamo Pardubice ukázať 1
2. Rastislav Dej HC Vítkovice Steel ukázať 1
40.november / 2020CZE Štěpán Lukeš Česká republika, Mountfield HK22
1. František Gerhát HC VERVA Litvínov ukázať 1
2. Matúš Sukeľ HC Sparta Praha ukázať 1
41.november / 2020SM-liiga 18 Henri Karppinen Fínsko, Tappara U1822
1. Adam Žlnka Ässät U18 ukázať 1
2. Libor Nemec Lukko U18 ukázať 1
42.september / 2020KHL Danny Taylor Kanada, HC Dinamo Minsk11
1. Martin Bakoš HC Spartak Moskva ukázať 1
43.september / 2020KHL Nikita Bespalov Rusko, HC Spartak Moskva11
1. Michal Čajkovský HC Dynamo Moskva ukázať 1
44.september / 2020CZE Libor Kašík Česká republika, PSG Zlín11
1. Andrej Kudrna HC Sparta Praha ukázať 1
45.september / 2020CZE Filip Novotný Česká republika, HC Energie Karlovy Vary11
1. Vladimír Dravecký HC Oceláři Třinec ukázať 1
46.september / 2020CZE Gašper Krošelj Slovinsko, BK Mladá Boleslav11
1. Matúš Sukeľ HC Sparta Praha ukázať 1
47.september / 2020KHL Joel Lassinantti Švédsko, HC Soči11
1. Michal Čajkovský HC Dynamo Moskva ukázať 1
48.september / 2020CZE Dominik Frodl Česká republika, HC Škoda Plzeň11
1. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice ukázať 1
49.september / 2020FRA Sebastien Raibon Francúzsko, Grenoble11
1. Peter Hrehorčák Nice ukázať 1
50.september / 2020FRA Sebastian Ylönen Francúzsko, Cergy Pontoise11
1. Milan Jurík Mulhouse ukázať 1
51.september / 2020SM-liiga 18 Joni Jämsä Fínsko, Jokerit U1811
1. Patrik Gabriel SaiPa U18 ukázať 1
52.september / 2020SM-liiga 20 Sebastian Katajainen Fínsko, Jokerit U2011
1. Martin Volko Tuto U20 ukázať 1
53.september / 2020CZE Daniel Huf Česká republika, PSG Zlín11
1. Lukáš Cingeľ Mountfield HK ukázať 1
54.september / 2020SM-liiga 20 Rasmus Korhonen Fínsko, Ässät U2011
1. Juraj Slafkovský TPS U20 ukázať 1
55.september / 2020KHL Vladislav Suchačjov Rusko, Salavat Julajev Ufa11
1. Martin Bakoš HC Spartak Moskva ukázať 1
56.september / 2020SM-liiga 18 Daniel Salmivuori Fínsko, HIFK U1811
1. Adam Žlnka Ässät U18 ukázať 1
57.september / 2020SM-liiga 20 Jani Lampinen Fínsko, HIFK U2011
1. Martin Volko Tuto U20 ukázať 1
58.september / 2020J20 SuperElit William Jupiter Švédsko, HV 71 J2011
1. Šimon Jellúš Karlskrona HK J20 ukázať 1
59.september / 2020SM-liiga 20 Eetu Anttila Fínsko, TPS U2011
1. Rayen Petrovický Tuto U20 ukázať 1
60.september / 2020SM-liiga 18 Matthias Rindone Taliansko, Ässät U1811
1. Libor Nemec Lukko U18 ukázať 1
61.september / 2020SM-liiga 18 Joel Torniainen Fínsko, Jukurit U1811
1. Patrik Gabriel SaiPa U18 ukázať 1
62.september / 2020SM-liiga 18 Evert Vierikko Fínsko, Ässät U1811
1. Samuel Sisík TPS U18 ukázať 1
63.september / 2020SM-liiga 18 Mario Žalčík Česká republika, JYP U1811
1. Samuel Sisík TPS U18 ukázať 1
64.september / 2020J20 SuperElit Carl Lidö Švédsko, Karlskrona HK J2011
1. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 1
65.september / 2020J18 Elit Filip Andersson Švédsko, Arlanda J1811
1. Dalibor Dvorský AIK J18 ukázať 1
66.september / 2020J18 Elit Johan Sjölander Švédsko, Mariestad Bois J1811
1. Samuel Cápay Karlskrona J18 ukázať 1
67.október / 2020KHL Roman Will Česká republika, Traktor Čeľjabinsk11
1. Libor Hudáček Neftechimik Nižnekamsk ukázať 1
68.október / 2020NLA Daniel Manzato Švajčiarsko, Geneve-Servette HC11
1. Stanislav Horanský HC Ambri Piotta ukázať 1
69.október / 2020SM-liiga Sami Aittokallio Fínsko, Ässät Pori11
1. Tomáš Záborský SaiPa Lappeenranta ukázať 1
70.október / 2020SM-liiga Dominik Hrachovina Česká republika, Tappara Tampere11
1. Kristián Pospíšil Lukko Rauma ukázať 1
71.október / 2020SHL Johan Gustafsson Švédsko, Rögle BK11
1. Peter Cehlárik Leksands IF ukázať 1
72.október / 2020SHL Niklas Lundström Švédsko, Linköpings HC11
1. Marek Hrivík Leksands IF ukázať 1
73.október / 2020SM-liiga Veini Vehviläinen Fínsko, JYP Jyväskylä11
1. Tomáš Záborský SaiPa Lappeenranta ukázať 1
74.október / 2020SM-liiga Joona Voutilainen Fínsko, HPK Hämeenlinna11
1. Pavol Skalický Lukko Rauma ukázať 1
75.október / 2020CZE Miroslav Svoboda Česká republika, HC Vítkovice Steel11
1. Tomáš Mikúš HC Energie Karlovy Vary ukázať 1
76.október / 2020KHL Edward Pasquale Kanada, Lokomotiv Jaroslavľ11
1. Martin Bakoš HC Spartak Moskva ukázať 1
77.október / 2020SM-liiga Ukko-Pekka Luukkonen Fínsko, TPS Turku11
1. Kristián Pospíšil Lukko Rauma ukázať 1
78.október / 2020EBEL René Swette Švajčiarsko, HC TWK Innsbruck11
1. Lukáš Bohunický Bratislava Capitals ukázať 1
79.október / 2020SM-liiga Andrej Karejev Rusko, TPS Turku11
1. Tomáš Záborský SaiPa Lappeenranta ukázať 1
80.október / 2020KHL Eddie Pasquale Kanada, Lokomotiv Jaroslavľ11
1. Libor Hudáček Neftechimik Nižnekamsk ukázať 1
81.október / 2020J20 SuperElit Mike Sjöberg Švédsko, Södertälje J2011
1. Šimon Jellúš Karlskrona HK J20 ukázať 1
82.október / 2020J20 SuperElit Erik Forss Švédsko, Rögle J2011
1. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 1
83.október / 2020J20 SuperElit Jesper Vikman Švédsko, AIK J2011
1. Marcel Štefančík Lulea J20 ukázať 1
84.október / 2020J20 SuperElit Dennis Hildeby Švédsko, Färjestad J2011
1. Alex Čiernik Södertälje J20 ukázať 1
85.október / 2020J20 SuperElit Marcus Nygren Švédsko, MODO J2011
1. Marcel Štefančík Lulea J20 ukázať 1
86.október / 2020J20 SuperElit Oscar Darnell Švédsko, Skelleftea J2011
1. Marcel Štefančík Lulea J20 ukázať 1
87.október / 2020SM-liiga 20 Arttu Ruotsalainen Fínsko, Sport U2011
1. Juraj Slafkovský TPS U18, TPS U20 ukázať 1
88.október / 2020J20 SuperElit Alfred Hallin Švédsko, Malmö J2011
1. Michal Mrázik Linköping J20 ukázať 1
89.október / 2020J20 SuperElit William Kias Švédsko, Örebro J2011
1. Šimon Jellúš Karlskrona HK J20 ukázať 1
90.október / 2020J18 Elit Carl Alund Švédsko, Pitea J1811
1. Matúš Hadušovský Sundsvall J18 ukázať 1
91.október / 2020J20 Elit Philip Edström Švédsko, Kungälvs IK J2011
1. Dominik Matoňák Vita Hästen J20 ukázať 1
92.október / 2020SM-liiga 18 Daniel Salmivuori Fínsko, HIFK U1811
1. Maxim Štrbák Jokerit U18 ukázať 1
93.október / 2020VHL Georgij Kuznecov Rusko, HC Dynamo Tver11
1. Miroslav Macejko Dizel Penza ukázať 1
94.október / 2020J18 Elit Christoffer Erbell Švédsko, AIK Härnösand J1811
1. Matúš Hadušovský Sundsvall J18 ukázať 1
95.október / 2020J18 Elit Petter Wahlström Švédsko, Nyköping J1811
1. Dalibor Dvorský AIK J18 ukázať 1
96.október / 2020J18 Elit Axel Natt och Dag Švédsko, SDE Hockey J1811
1. Dalibor Dvorský AIK J18 ukázať 1
97.október / 2020J18 Elit Lukáš Franc Česká republika, Lidingö J1811
1. Dalibor Dvorský AIK J18 ukázať 1
98.október / 2020J18 Elit Hugo Hävelid Švédsko, Linköping J1811
1. Samuel Cápay Karlskrona J18 ukázať 1
99.október / 2020J20 Elit Andreas Brorsson Švédsko, Brooklyn Tigers Unga HF J2011
1. Ján Huňor Örnsköldsviks HF J20 ukázať 1
100.október / 2020SM-liiga 18 Antti Ikäheimonen Fínsko, HPK U1811
1. Maxim Štrbák Jokerit U18 ukázať 1
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.