Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
72.31 %
Oliver Okuliar
6.15 %
Maxim Čajkovič
3.08 %
Samuel Hlavaj
18.46 %

Body v sezóne 2020/2021
Góly v sezóne 2020/2021
Nájazdy v sezóne 2020/2021
Body obrancovia - 2020/2021
Top brankári sezóny 2020/2021
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2020/2021
Cudzí strelci sezóny 2020/2021
Najlepšie výkony podľa zadaných kritérií
Hľadať v rámci:
UPOZORNENIE
Strana: 1
#MenoKlubyZápas
1. Juraj Slafkovský TPS U1811.1.20203
2. Juraj Slafkovský TPS U1830.8.20192
3. Juraj Slafkovský TPS U188.9.20192
4. Juraj Slafkovský TPS U185.10.20192
5. Juraj Slafkovský TPS U1819.10.20192
6. Juraj Slafkovský TPS U1823.11.20192
7. Juraj Slafkovský TPS U1821.2.20202
8. Juraj Slafkovský TPS U1815.9.20191
9. Juraj Slafkovský TPS U1822.9.20191
10. Juraj Slafkovský TPS U1828.9.20191
11. Juraj Slafkovský TPS U1820.10.20191
12. Juraj Slafkovský TPS U1825.10.20191
13. Juraj Slafkovský TPS U1826.10.20191
14. Juraj Slafkovský TPS U181.11.20191
15. Juraj Slafkovský TPS U1816.11.20191
16. Juraj Slafkovský TPS U186.12.20191
17. Juraj Slafkovský TPS U185.1.20201
18. Juraj Slafkovský TPS U1810.1.20201
19. Juraj Slafkovský TPS U2017.1.20201
20. Juraj Slafkovský TPS U2018.1.20201
21. Juraj Slafkovský TPS U1822.1.20201
22. Juraj Slafkovský TPS U2024.1.20201
23. Juraj Slafkovský TPS U1831.1.20201
24. Juraj Slafkovský TPS U1822.2.20201
25. Juraj Slafkovský TPS U181.3.20201
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.