Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
73.44 %
Oliver Okuliar
6.25 %
Maxim Čajkovič
3.13 %
Samuel Hlavaj
17.19 %

Body v sezóne 2019/2020
M. Ondrásky GMHL72
O. Okuliar WHL68
T. Tatar NHL63
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL33
L. Hudáček CZE31
A. Bíreš GER 229
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL11
A. Kukuča WHL6
P. Cehlárik AHL6
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL35
M. Gernát CZE34
D. Hajas WSHL33
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
A. Húska ECHL94.34
T. Gažik GMHL93.10
P. Rybár SM-liiga92.42
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Karel Vejmelka CZE15
Miroslav Svoboda CZE15
Dominik Frodl CZE13
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE7
Tomáš Rachůnek CZE7
Alex Aleardi FRA6
všetky
Najlepšie výkony podľa zadaných kritérií
Hľadať v rámci:
UPOZORNENIE
Strana: 1
#MenoKlubyZápas
1. Juraj Slafkovský TPS U185.10.20194
2. Juraj Slafkovský TPS U1823.11.20194
3. Juraj Slafkovský TPS U1811.1.20204
4. Juraj Slafkovský TPS U188.9.20193
5. Juraj Slafkovský TPS U1819.10.20193
6. Juraj Slafkovský TPS U1826.10.20193
7. Juraj Slafkovský TPS U186.12.20193
8. Juraj Slafkovský TPS U1821.2.20203
9. Juraj Slafkovský TPS U1830.8.20192
10. Juraj Slafkovský TPS U1822.9.20192
11. Juraj Slafkovský TPS U1820.10.20192
12. Juraj Slafkovský TPS U1822.1.20202
13. Juraj Slafkovský TPS U1813.9.20191
14. Juraj Slafkovský TPS U1815.9.20191
15. Juraj Slafkovský TPS U1820.9.20191
16. Juraj Slafkovský TPS U1827.9.20191
17. Juraj Slafkovský TPS U1828.9.20191
18. Juraj Slafkovský TPS U1811.10.20191
19. Juraj Slafkovský TPS U1825.10.20191
20. Juraj Slafkovský TPS U181.11.20191
21. Juraj Slafkovský TPS U1816.11.20191
22. Juraj Slafkovský TPS U181.12.20191
23. Juraj Slafkovský TPS U187.12.20191
24. Juraj Slafkovský TPS U185.1.20201
25. Juraj Slafkovský TPS U1810.1.20201
26. Juraj Slafkovský TPS U2017.1.20201
27. Juraj Slafkovský TPS U2018.1.20201
28. Juraj Slafkovský TPS U2024.1.20201
29. Juraj Slafkovský TPS U1831.1.20201
30. Juraj Slafkovský TPS U1822.2.20201
31. Juraj Slafkovský TPS U1829.2.20201
32. Juraj Slafkovský TPS U181.3.20201
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.