Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
31.25 %
Prehra v semifinále
31.25 %
Prehra vo štvrťfinále
18.75 %
Nepostúpia do playoff
18.75 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 1818
J. Slafkovský SM-liiga 1817
R. Boruta GMHL14
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
J. Slafkovský SM-liiga 188
M. Roman WHL7
T. Marcinko CZE7
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
A. Miškovec J20 Elit2
M. Bakoš KHL2
M. Mrázik J20 SuperElit2
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
S. Kňažko SM-liiga 2013
M. Čajkovský KHL11
D. Mudrák SM-liiga 2010
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Halák NHL95.80
P. Rybár SM-liiga94.31
J. Hudáček KHL92.59
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Gašper Krošelj CZE6
Lukáš Cikánek CZE5
Marek Mazanec CZE5
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Veeti Miettinen SM-liiga 204
Jesper Tarkiainen SM-liiga 203
Lukáš Nahodil CZE3
všetky
Najlepšie výkony podľa zadaných kritérií
Hľadať v rámci:
UPOZORNENIE
Strana: 1 2 3 4 5
#MenoKlubyZápas
1. Michal Čajkovský Ottawa 67s14.12.2012
2. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs21.1.2011-4
3. Michal Čajkovský Ottawa 67s24.11.2012-4
4. Michal Čajkovský Ottawa 67s18.1.2013-4
5. Michal Čajkovský Ottawa 67s13.2.2013-4
6. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs29.12.2010-3
7. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs9.3.2011-3
8. Michal Čajkovský Ottawa 67s19.10.2012-3
9. Michal Čajkovský Ottawa 67s6.12.2012-3
10. Michal Čajkovský Ottawa 67s12.1.2013-3
11. Michal Čajkovský Ottawa 67s20.2.2013-3
12. Michal Čajkovský Ottawa 67s24.2.2013-3
13. Michal Čajkovský Reading Royals8.2.2014-3
14. Michal Čajkovský HC Dynamo Moskva9.9.2019-3
15. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs24.9.2010-2
16. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs1.10.2010-2
17. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs28.11.2010-2
18. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs11.12.2010-2
19. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs19.12.2010-2
20. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs8.1.2011-2
21. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs26.2.2011-2
22. Michal Čajkovský Ottawa 67s12.11.2011-2
23. Michal Čajkovský Ottawa 67s27.11.2011-2
24. Michal Čajkovský Ottawa 67s4.2.2012-2
25. Michal Čajkovský Ottawa 67s9.2.2012-2
26. Michal Čajkovský Ottawa 67s24.2.2012-2
27. Michal Čajkovský Ottawa 67s11.3.2012-2
28. Michal Čajkovský Ottawa 67s28.9.2012-2
29. Michal Čajkovský Ottawa 67s11.11.2012-2
30. Michal Čajkovský Ottawa 67s15.11.2012-2
31. Michal Čajkovský Ottawa 67s30.11.2012-2
32. Michal Čajkovský Ottawa 67s9.1.2013-2
33. Michal Čajkovský Ottawa 67s1.2.2013-2
34. Michal Čajkovský Ottawa 67s22.2.2013-2
35. Michal Čajkovský Ottawa 67s12.3.2013-2
36. Michal Čajkovský Ottawa 67s17.3.2013-2
37. Michal Čajkovský Reading Royals18.1.2014-2
38. Michal Čajkovský Hershey Bears29.11.2014-2
39. Michal Čajkovský HC Sparta Praha11.12.2015-2
40. Michal Čajkovský HC Sparta Praha23.9.2016-2
41. Michal Čajkovský Avtomobilist Jekaterinburg11.9.2017-2
42. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs8.10.2010-1
43. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs20.10.2010-1
44. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs6.11.2010-1
45. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs20.11.2010-1
46. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs2.12.2010-1
47. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs10.12.2010-1
48. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs16.1.2011-1
49. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs22.1.2011-1
50. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs28.1.2011-1
51. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs4.2.2011-1
52. Michal Čajkovský Kingston Frontenacs4.3.2011-1
53. Michal Čajkovský Ottawa 67s30.9.2011-1
54. Michal Čajkovský Ottawa 67s14.10.2011-1
55. Michal Čajkovský Ottawa 67s7.11.2011-1
56. Michal Čajkovský Ottawa 67s25.11.2011-1
57. Michal Čajkovský Ottawa 67s2.12.2011-1
58. Michal Čajkovský Ottawa 67s7.1.2012-1
59. Michal Čajkovský Ottawa 67s13.1.2012-1
60. Michal Čajkovský Ottawa 67s17.3.2012-1
61. Michal Čajkovský Ottawa 67s18.10.2012-1
62. Michal Čajkovský Ottawa 67s18.11.2012-1
63. Michal Čajkovský Ottawa 67s25.11.2012-1
64. Michal Čajkovský Ottawa 67s1.12.2012-1
65. Michal Čajkovský Ottawa 67s9.12.2012-1
66. Michal Čajkovský Ottawa 67s12.12.2012-1
67. Michal Čajkovský Ottawa 67s3.1.2013-1
68. Michal Čajkovský Ottawa 67s24.1.2013-1
69. Michal Čajkovský Ottawa 67s25.1.2013-1
70. Michal Čajkovský Ottawa 67s6.2.2013-1
71. Michal Čajkovský Ottawa 67s28.2.2013-1
72. Michal Čajkovský Ottawa 67s10.3.2013-1
73. Michal Čajkovský Ottawa 67s15.3.2013-1
74. Michal Čajkovský Reading Royals20.10.2013-1
75. Michal Čajkovský Reading Royals15.11.2013-1
76. Michal Čajkovský Reading Royals23.11.2013-1
77. Michal Čajkovský Reading Royals29.11.2013-1
78. Michal Čajkovský Reading Royals13.12.2013-1
79. Michal Čajkovský Reading Royals15.12.2013-1
80. Michal Čajkovský Reading Royals4.1.2014-1
81. Michal Čajkovský Reading Royals11.1.2014-1
82. Michal Čajkovský Reading Royals29.1.2014-1
83. Michal Čajkovský Reading Royals23.2.2014-1
84. Michal Čajkovský Reading Royals7.3.2014-1
85. Michal Čajkovský Reading Royals14.3.2014-1
86. Michal Čajkovský Reading Royals19.3.2014-1
87. Michal Čajkovský Reading Royals5.4.2014-1
88. Michal Čajkovský South Carolina Stingrays24.10.2014-1
89. Michal Čajkovský South Carolina Stingrays9.11.2014-1
90. Michal Čajkovský Hershey Bears19.11.2014-1
91. Michal Čajkovský Hershey Bears31.1.2015-1
92. Michal Čajkovský Hershey Bears8.2.2015-1
93. Michal Čajkovský South Carolina Stingrays28.3.2015-1
94. Michal Čajkovský HC Sparta Praha20.9.2015-1
95. Michal Čajkovský HC Sparta Praha4.10.2015-1
96. Michal Čajkovský HC Sparta Praha11.10.2015-1
97. Michal Čajkovský HC Sparta Praha16.10.2015-1
98. Michal Čajkovský HC Sparta Praha25.10.2015-1
99. Michal Čajkovský HC Sparta Praha1.11.2015-1
100. Michal Čajkovský HC Sparta Praha3.1.2016-1
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.