Anketa
Ktorý slovenský hráč odohral v CHL najlepšiu sezónu 2019/2020?
Martin Chromiak
73.44 %
Oliver Okuliar
6.25 %
Maxim Čajkovič
3.13 %
Samuel Hlavaj
17.19 %

Body v sezóne 2019/2020
M. Ondrásky GMHL72
O. Okuliar WHL68
T. Tatar NHL63
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
O. Okuliar WHL33
L. Hudáček CZE31
A. Bíreš GER 229
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Bakoš KHL11
A. Kukuča WHL6
P. Cehlárik AHL6
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
M. Čajkovský KHL35
M. Gernát CZE34
D. Hajas WSHL33
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
A. Húska ECHL94.34
T. Gažik GMHL93.10
P. Rybár SM-liiga92.42
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Karel Vejmelka CZE15
Miroslav Svoboda CZE15
Dominik Frodl CZE13
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Milan Gulaš CZE7
Tomáš Rachůnek CZE7
Alex Aleardi FRA6
všetky
Najlepšie výkony podľa zadaných kritérií - Brankári
Hľadať v rámci:
UPOZORNENIE
Strana:
#MenoKlubyZápas
1. Richard Sabol Green Bay Gamblers28.9.20120
2. Richard Sabol Green Bay Gamblers5.10.20120
3. Richard Sabol Green Bay Gamblers13.10.20120
4. Richard Sabol Green Bay Gamblers17.10.20120
5. Richard Sabol Green Bay Gamblers19.10.20120
6. Richard Sabol Green Bay Gamblers28.10.20120
7. Richard Sabol TuTo16.11.20160
8. Richard Sabol Chamonix12.9.20170
9. Richard Sabol Chamonix17.9.20170
10. Richard Sabol Chamonix19.9.20170
11. Richard Sabol Chamonix24.9.20170
12. Richard Sabol Chamonix3.10.20170
13. Richard Sabol Chamonix6.10.20170
14. Richard Sabol Chamonix8.10.20170
15. Richard Sabol Chamonix15.10.20170
16. Richard Sabol Chamonix20.10.20170
17. Richard Sabol Chamonix27.10.20170
18. Richard Sabol Chamonix31.10.20170
19. Richard Sabol Chamonix3.11.20170
20. Richard Sabol Chamonix14.11.20170
21. Richard Sabol Chamonix24.11.20170
22. Richard Sabol Chamonix26.11.20170
23. Richard Sabol Chamonix28.11.20170
24. Richard Sabol Chamonix5.12.20170
25. Richard Sabol Chamonix8.12.20170
26. Richard Sabol Chamonix27.12.20170
27. Richard Sabol Chamonix29.12.20170
28. Richard Sabol Chamonix3.1.20180
29. Richard Sabol Chamonix7.1.20180
30. Richard Sabol Chamonix12.1.20180
31. Richard Sabol Chamonix19.1.20180
32. Richard Sabol Chamonix21.1.20180
33. Richard Sabol Chamonix26.1.20180
34. Richard Sabol Chamonix4.2.20180
35. Richard Sabol Chamonix30.1.20180
36. Richard Sabol Chamonix20.2.20180
37. Richard Sabol Chamonix10.2.20180
38. Richard Sabol Chamonix8.9.20180
39. Richard Sabol Chamonix15.9.20180
40. Richard Sabol Chamonix18.9.20180
41. Richard Sabol Chamonix21.9.20180
42. Richard Sabol Chamonix25.9.20180
43. Richard Sabol Chamonix28.9.20180
44. Richard Sabol Chamonix2.10.20180
45. Richard Sabol Chamonix5.10.20180
46. Richard Sabol Chamonix9.10.20180
47. Richard Sabol Chamonix12.10.20180
48. Richard Sabol Chamonix16.10.20180
49. Richard Sabol Chamonix19.10.20180
50. Richard Sabol Chamonix21.10.20180
51. Richard Sabol Chamonix26.10.20180
52. Richard Sabol Chamonix31.10.20180
53. Richard Sabol Chamonix3.11.20180
54. Richard Sabol Chamonix13.11.20180
55. Richard Sabol Chamonix16.11.20180
56. Richard Sabol Chamonix23.11.20180
57. Richard Sabol Chamonix25.11.20180
58. Richard Sabol Chamonix27.11.20180
59. Richard Sabol Chamonix2.12.20180
60. Richard Sabol Chamonix4.12.20180
61. Richard Sabol Chamonix7.12.20180
62. Richard Sabol Chamonix23.12.20180
63. Richard Sabol Chamonix26.12.20180
64. Richard Sabol Chamonix28.12.20180
65. Richard Sabol Chamonix30.12.20180
66. Richard Sabol Chamonix4.1.20190
67. Richard Sabol Chamonix12.1.20190
68. Richard Sabol Chamonix15.1.20190
69. Richard Sabol Chamonix22.1.20190
70. Richard Sabol Chamonix25.1.20190
71. Richard Sabol Chamonix27.1.20190
72. Richard Sabol Chamonix29.1.20190
73. Richard Sabol Chamonix1.2.20190
74. Richard Sabol Chamonix8.1.20190
75. Richard Sabol Chamonix12.2.20190
76. Richard Sabol Chamonix22.2.20190
77. Richard Sabol Chamonix24.2.20190
78. Richard Sabol Chamonix13.9.20190
79. Richard Sabol Chamonix17.9.20190
80. Richard Sabol Chamonix20.9.20190
81. Richard Sabol Chamonix24.9.20190
82. Richard Sabol Chamonix1.10.20190
83. Richard Sabol Chamonix8.10.20190
84. Richard Sabol Chamonix11.10.20190
85. Richard Sabol Chamonix15.10.20190
86. Richard Sabol Chamonix18.10.20190
87. Richard Sabol Chamonix20.10.20190
88. Richard Sabol Chamonix25.10.20190
89. Richard Sabol Chamonix12.11.20190
90. Richard Sabol Chamonix19.11.20190
91. Richard Sabol Chamonix22.11.20190
92. Richard Sabol Chamonix24.11.20190
93. Richard Sabol Chamonix29.11.20190
94. Richard Sabol Chamonix3.12.20190
95. Richard Sabol Chamonix6.12.20190
96. Richard Sabol Chamonix20.12.20190
97. Richard Sabol Chamonix22.12.20190
98. Richard Sabol Chamonix28.12.20190
99. Richard Sabol Chamonix3.1.20200
100. Richard Sabol Chamonix5.1.20200
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.