Anketa
Ako skončí Slovan Bratislava v sezóne 2019/2020?
Titul
50 %
Prehra v semifinále
12.5 %
Prehra vo štvrťfinále
12.5 %
Nepostúpia do playoff
25 %

Body v sezóne 2019/2020
R. Faith SM-liiga 188
J. Slafkovský SM-liiga 187
T. Marcinko CZE6
všetky
Góly v sezóne 2019/2020
T. Marcinko CZE5
D. Gajdáč GMHL3
A. Liška KHL2
všetky
Nájazdy v sezóne 2019/2020
M. Mrázik J20 SuperElit2
M. Hašto J18 Elit2
A. Turanský NAHL1
všetky
Body obrancovia - 2019/2020
D. Mudrák SM-liiga 204
M. Čajkovský KHL4
M. Ďaloga CZE3
všetky
Top brankári sezóny 2019/2020
J. Janus CZE96.05
B. Konrád CZE95.00
P. Rybár SM-liiga95.00
všetky
Cudzí brankár - inkasované góly sezóny 2019/2020
Lukáš Cikánek CZE5
Marek Mazanec CZE2
Marek Schwarz CZE2
všetky
Cudzí strelci sezóny 2019/2020
Kristian Kujala SM-liiga 202
Leevi Teissala SM-liiga 202
Olli Korhonen SM-liiga 202
všetky
Najlepší rok, sezóna, mesiac, deň, zápas podľa zadaných kritérií
Výber hlavného kritéria:
Výber vedľajšieho kritéria:
Aj hráči s nulovou hodnotou?
UPOZORNENIE
Strana:
#Obdobie∑ hráčov∑ záp.∑ záp. hľadať
1.september / 20195915794127
1. Roman Faith Sport U18448
2. Tomáš Marcinko HC Oceláři Třinec326
3. Dávid Gajdáč Bancroft Rockhounds335
4. Juraj Slafkovský TPS U18435
5. Robin Just Ravensburg Towerstars224
6. Marek Tvrdoň Dizel Penza324
7. Richard Boruta Kingsville Kings334
8. Michal Čajkovský HC Dynamo Moskva634
9. Andrej Kudrna HC Sparta Praha213
10. Libor Hudáček Bílí Tygři Liberec223
11. Marek Ďaloga HC Sparta Praha223
12. Tomáš Mikúš HC Energie Karlovy Vary223
13. Tomáš Záborský SaiPa Lappeenranta323
14. Martin Gernát HC Oceláři Třinec323
15. Sebastián Čederle Rögle J20323
16. Pavol Regenda Jokerit U20423
17. Dávid Hájnik Sport U18423
18. Milan Jurík Mulhouse212
19. Dominik Graňák HC Energie Karlovy Vary222
20. Marek Hrivík Leksands IF212
21. Lukáš Cingeľ Mountfield HK222
22. Radoslav Tybor HC Dynamo Pardubice222
23. Matej Paulovič Mountfield HK222
24. Radomír Heizer Nice212
25. Peter Hrehorčák Chamonix222
26. Mislav Rosandič Mountfield HK222
27. Róbert Letko St. George Ravens222
28. Samuel Sárossy St. George Ravens212
29. Rastislav Dej HC Vítkovice Steel322
30. Adam Jombík KooKoo U18322
31. Martin Vitáloš Rögle J20312
32. Samuel Kňažko TPS U20422
33. Martin Bakoš HC Admiral Vladivostok522
34. Mário Jamrich HPK U18522
35. Adam Liška Severstal Čerepovec722
36. Kristián Kučera Grüner111
37. Jakub Meliško Gap111
38. Šimon Jellúš Lulea J20111
39. Martin Hašto AIK Härnösand J18111
40. Daniel Ščasník AIK Härnösand J18111
41. Ivan Koložváry EHC Bayreuth211
42. Juraj Mikúš HC VERVA Litvínov211
43. Peter Čerešňák HC Škoda Plzeň211
44. František Gerhát HC VERVA Litvínov211
45. Andrej Bíreš EC Bad Nauheim211
46. Martin Reway Rytíři Kladno211
47. Dávid Gríger HC Energie Karlovy Vary211
48. Matej Galbavý Mora J20211
49. Pavol Skalický BK Mladá Boleslav211
50. Matúš Sukeľ HC Sparta Praha211
51. Matej Kašlík Malmö J20211
52. Boris Brincko Nice211
53. Adam Peter Garaj St. George Ravens211
54. Kristián Pospíšil Lukko Rauma311
55. Filip Krivošík HPK Hämeenlinna311
56. Artur Turanský Corpus Christi IceRays311
57. Dávid Mudrák TPS U20411
58. Michal Mrázik Linköping J20411
59. Matúš Fialka South Muskoka Shield411
2.august / 2019514810
1. Dávid Mudrák TPS U20323
2. Juraj Slafkovský TPS U18212
3. Pavol Regenda Jokerit U20322
4. Marek Chamula Tuto U20322
5. Samuel Kňažko TPS U20311
webdesign and coding - Andrej

Informácie sú bez záruky. Autori nezodpovedajú za žiadne škody spôsobené používaním týchto údajov.
Pre komerčné použitie kontaktujte prosím administrátora.